Апартмани Оази Делукс

Апартмани Оази Делукс
Мобилен телефон: + 30 69778 46025
Секундарна телефон: + 30 24240 33812

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопска оаза Апартмани, Skopelos Oasis Deluxe Апартмани, Скопелос Апартмани и студиа, Скопелос стан оаза, оаза лукс апартмани скопје

ОАСИС ДЕЛУКС АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Оаза Делукс Апартмани е семеен сместување единица лоцирана на морскиот брег во Нео климата село на островот Скопелос. Всушност, апартмани се само 1 минути пешачење од плажа. Постојат три луксузни само-угостителства студиа веднаш до морето. студија Делукс со поглед, за две лица. Делукс семејство Апартмани, со две спални соби, идеални за семејства. Делукс две спални Стан, со две спални соби и две купатила.

Покрај тоа, Oasis Deluxe Апартмани, на островот Скопелос реновиран на 2014. Оттогаш, сите гости се задоволни да уживаат во луксузот и гостопримството на студиа. Единицата, во Нео климата, исто така има ресторан. Во ресторан ќе уживате во домашни локални вкусови, како пита со сирење и слатки со сливи. Гостите можат да уживаат, таму, со нивниот континентален појадок секој ден.

Furthemore Oasis Deluxe Апартмани, во Нео климата, нудат клима уред, модерен декор, телевизори со рамен екран и опрема за готвење. Единиците имаат приватни балкони со поглед кон Егејското Море. Бесплатен Wi-Fi е достапен, како и фотокопир и факс машина.

Нео климата селото е исто така познато како Елиос. Theивописното село Нео климата има марина за едриличари, таверни и ресторани, кафулиња како и сезонски продавници и мини маркет. Покрај тоа, има игралиште, фудбалско игралиште и терен за кошарка. Сите горенаведени се само 5-минути пешачење од имотот.

на плажи Панормос, Андрини, Милан и Костен се наоѓаат приближно 3.5 км од Оази Делукс Апартмани. Додека Елиос плажата е оддалечена само 20 метри. Оаза апартмани се наоѓаат 30 минути возење од Место град Скопје и 15-минутно возење од Glossa.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  Сонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  појадокПојадок за вклученаВечера ресторанРесторан за ручекресторан
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Сефови
  Уличен паркинг
  TV
Деловни објекти:
  ФаксФотокопирањеСлужба за печатење

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Нео клима 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com