Комплексни студија на Лимонари

Пријатниот комплекс Лимонари се наоѓа на плажата Лимонари кој нуди одлични услуги за сместување.
Мобилен телефон: + 30 6949 44 69 93
Секундарна телефон: + 30 24240 23 854
MHTE: 0726K131K0182700

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Limnonari сложени скопли, limnonari студиа скопје, Скопелос Апартмани и студиа, limnonari скопско плажа, limnonari комплекс студиа скопје

LIMNONARI КОМПЛЕКС Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Удобното студиа of Limnonari Комплексот се наоѓа на само 60 метри од убавото Limnonari Плажа. Limnonari плажата нуди идилична сцена каде што боровите допираат до морските води.

Limnonari Комплексна понуда студиа мини студиа и стан. Сите сместување нудат неверојатен поглед кон морето додека има балкон. Покрај тоа, сите студиа имаат бања со туш, кујна, фурна и фрижидер.

Понатаму, сите студиа нуди климатизација и бесплатна WiFi. Плажата е на само неколку чекори оддалеченост од собите. Има лежалки и чадори за гостите. Паркинг е исто така достапен на сајтот.

Limnonari комплексот е изграден во една бујна градина полна со маслинови масла, лимон и други зимзелени дрвја. Главното украсување цвеќиња е прекрасната виолетова бунгавила.

Сопствениците на Limnonari Комплекс работи исто така Limnonari Таверна. На Limnonari Таверна ќе вкусите вкусни традиционални јадења. Сите направени од локални производи од сопствениците, дури и сладолед.

Limnonari Таверна останува отворен цел ден. Затоа, тука можете да појадувате, оброк и ручек. Покрај тоа, во текот на денот кафе, се служи домашна традиционална пита со сирење и вечерни коктели.

Limnonari плажата е прекрасна плажа, со златен песок опкружен со борови ридови. Посебната карактеристика на Limnonari плажата е плочата на калциум што постои на дното на морето.

Limnonari Комплексите се оддалечени околу 9,5 км од живописното скопјелос Хора и пристаништето. Постои автобуска станица. Понатаму, Агнонтас Плажа е 1.3 км од Limnonari.

Разно:
  Безбедносни порти на бебе
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  ПлажаКанокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Риболов надвор од локацијата (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  ресторан
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Уличен паркинг
  TV

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Booking.com