Пристапете до Синиот брод за изнајмување Скопелос

Пристапете до изнајмување чамци на Blue Skopelos во пристаништето Лутраки, Глоса Скопелос
access_blue_skopelos
Мобилен телефон: + 30 698 458 9200
Секундарна телефон: + 30 6989831860

Пристапете до Синиот Скопелос, изнајмување бродови во Скопелос, Службата за изнајмување чамци Скопелос, северните споради истражувајте, откријте го Скопелос плажи, Егејско Море, Грчки Острови, Грција

ПРИСТАП ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА БЛУ БРОД СКОПЕЛОС

Access Blue Boat Rental Service Skopelos се наоѓа во Лутраки Пристаниште во Село Глуша.

Дојдете да не посетите на пристаништето во сјај, Лутраки. Нашите чамци може да се изнајмат со или без капетан. За да ги користите овие чамци не ви треба посебна лиценца. Ќе ви обезбедиме чекор-по-чекор инструкции за тоа како да управувате со бродот како професионалец. Имаме неколкугодишно искуство во едрење и изнајмување на овој тип на моторни чамци. Нашите чамци се погодни за правење прекрасни патувања низ островот Скопелос и ви даваат пристап до затскриено плажи и пештери недостапни по копно. Можете да одите и на соседните острови Скијатос и Алонисос. Чамците се опремени со безбедност, удобност и доверлива моќност, како и со GPS следење за да можеме да бидеме таму за да ви помогнеме кога ви требаме. Резервирајте сега еден од нашите најнови олимписки чамци за цел ден, половина ден или изберете приватно риболовно патување со капетан. Со нетрпение очекуваме да ви дадеме можност да го истражите нашиот прекрасен остров и да ги направите вашите незаборавни спомени.

Услуга за изнајмување чамци
 • 4.9 метри Олимписки 490SX, Пристап до Blue Boats
 • 4.90 метри (16 стапки)
 • Не е потребна лиценца
 • До 5 Гости
 • 30 КС (оценети со 50 КС) Главна со резервна копија од 5 КС
 • Сонце крошна
 • Перничиња за возачи, перничиња за патници и перничиња за лежалки
 • Целосна безбедносна опрема и GPS 
 • Скала за пливање
 • Локална карта
 • Квалификуван персонал

ЗАБЕЛЕШКА: Горивото/маслото не е вклучено и ќе се наплаќа по пазарна цена

Најпознат плажи од Скопело се Стафилос, Панормос, Милан, и Костен. Сепак, има многу плажи Дека може да се пријде само со брод. Искористете ја шансата да ги откриете.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Активности:
  РиболовНуркање (Дополнително плаќање)
Храна и пијалок:
  Шише со вода
Општи капацитети:
  Фрижидер

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (431) Активности и рекреација на Скопелос (25) Скопелос апартмани и студиа (161) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (50) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (10) Забава Skopelos (36) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (27) Хотели на Скопелос (37) Куќи на Скопелос (80) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (5) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (104) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (40) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Booking.com