Зелена куќа

Зелената куќа нуди авто-угостителско сместување во Клима на Скопје, во рамките на 1.4 км од Лутраки.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Зелена куќа Скопелос, скопје куќи, скопје куќи зелена, зелена куќа скупели, зелена куќа на скелети

ЗЕЛНА куќа

СКОПЕЛОС Куќи

Зелената куќа се наоѓа во Нео климата Село на островот Скопелос. Куќата е оддалечена 4 км Лутраки плажа, пеш ќе ви треба 18-минутна прошетка за да стигнете. Покрај тоа, тој нуди само-грижени сместување со балкон со поглед Лутраки Плажа.

на сместување има комплетно опремена кујна, дневна и јадење област, микробранова печка, рерна и телевизор со рамен екран.

Прекрасната живописна Клима за Палио Селото е многу тивко и мирно место. Познато е по својата спокојство и за многуте диви овошни дрвја. Гулса е само 4 км од Зелената куќа. Можете да стигнете таму многу брзо со автомобил. Ако сакате пешачење, прошетајте до Гулса од прекрасните патеки.

Во Гулса има неколку таверни и ресторани како и кафулиња и решетки. Е најдете и бензинска пумпа, супермаркети и продавници за сезонски и сувенири.

Тој е ianанис Кастро параклисот, црквата Мама Миа, е оддалечена само 15 минути од Зелената куќа. Иако треба да се искачите на 100 чекори за да стигнете до тоа, магичната атмосфера и спектакуларните погледи ќе ве компензираат одеднаш.

Скопелос Хора е оддалечена 17 км од сместување додека Глуша е оддалечена 4 км. Со автомобил ќе ви требаат приближно 30 минути за да стигнете Место град Скопје.

Разно:
  Непушачи за сите места (јавни и приватни)Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчкитешпански
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Booking.com