Adrina Resort & Spa

5-starвездата Adrina Resort & Spa се наоѓа веднаш на Адрина Бич во Скопелос и нуди базен, детски базен и украсна, опремена тераса со панорамски поглед над Егејското Море.
+ Адринајгрadrinahotelsskopelosадринахотели
Секундарна телефон: + 30 24240 23373
Факс: + 30 24240 23372

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Адрина Одморалиште и Спа, скопје хотел, скопје хотел адрина одморалиште и бањата, скопје адрина одморалиште и бањата хотел, адрина одморалиште и спа скопје

АДРИНА РЕЗОРТОТ И СПА

СКОПЕЛОС Хотели

Адрина Resort & Spa е Nвезда 5 хотел се наоѓа во Панормос. на хотел е изградена на прекрасна падина. Згора на тоа Адрина Resort and Spa располага со детски базен и возрасен базен, како и голема веранда со прекрасен поглед на Егејското Море.

Покрај тоа хотел има 16 соби и 22 вили. Адрина Зимскиот сместување има модерен декор со меки бои и е климатизиран. Тие функција сателитска ТВ, бесплатен Wi-Fi и бања со тоалети, папучи и бањарки. Всушност бесплатна WiFi е достапна во сите области на хотел.

Покрај тоа, на хотел има ресторан исклучиво за вечера, како и ресторан-бар веднаш покрај морето. Гостите можат да уживаат во европскиот и американскиот појадок додека уживаат во прекрасен поглед на морето, како и да уживаат во пијалоци и закуски на хотелплажа бар. На хотел има градина 17,000 m², како и дневна област и игралиште. Во Адрина Kid Club има секојдневно бесплатна услуга.

Бањата се состои од топли кади, простории за третман, сауна и пареа соба. Гостите можат да се преселат на сите нивоа на хотел користење на жичарница. Пред хотел има мала приколка за мали чамци.

Приемот е отворен 24 часа на ден. Услуги за автомобили и брод се исто така достапни. Постои бесплатен паркинг на локацијата.

Панормос плажата е 1 километри додека е Лутраки и Пристаниште Скопелос се наоѓаат приближно 13 км оддалеченост од хотел.

In Адрина Одморалиште и Спа ќе имате незаборавни и луксузни одмори, бидејќи сопствениците тоа го гарантираат лично на секој посетител.

Разно:
  Babysitting / Услуги за деца (Дополнително плаќање)Кид клубИгралиште
Разно:
  Објекти за инвалидни гостиПодигнетеВИП простории
Продавници:
  Салон за коса / убавина
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчкитеиталијански
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоУслуга за пеглање (дополнителна наплата)Перење (Дополнителна наплата)
Отворен:
  градинаПаркингПовршина за приватна плажаСонцето тераса
Интернет:
  Наполнет ИнтернетБесплатен Интернет
Активности:
  ПлажаИзнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Канокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Детско игралиштеВелосипедизам надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање (дополнителна наплата)Нуркање (Дополнително плаќање)Ски-ски-места надвор од локацијата (дополнителна наплата)Вон-локација објекти за водни спортови (дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  барШише со водапојадокПојадок за вклученаПродавница за кафе (на лице место)Вечера ресторанРесторан за ручекресторанСобна послугаСнек барМенија за специјална диета (на барање)
Услуги за прием:
  Услуги за изнајмување автомобилиКонсиерж службаразмена на валутаСкладирање на багажСлужба за весници
Општи капацитети:
  Климатизација
  Babysitting / Услуги за деца
  Вон-локација за изнајмување автомобили
  Капела / храм
  Семејни простории
  Греење
  Весници (Дополнителна наплата)
  Спакувани ручеци
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  Услуга за шатл (дополнително плаќање)
  Уличен паркинг
  TV
Деловни објекти:
  Објекти за банкетФаксОвозможено лаптоп / компјутерСостанокФотокопирањеСлужба за печатење
Базен - Велнес објекти:
  Услуги за убавинаФитнес салаHotешка-када / џакузиБазен за децаМасажа (Дополнителна наплата)Отворен базенКрпи за базен / плажаБазен со солена водаСауна (Дополнителна наплата)Спа и велнес центарСпа објектиЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Панормос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com