Апартмани Мирсинија

Поставен во Лутраки, Мирсинија Апартмани располага со сместување со клима уред и пристап до градина.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Мирсинија Апартмани, Скопелос Апартмани и студиа, scopelos myrsinia апартмани, мирсинија апартмани скопје

МИРСИНИЈА АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Мирсинија Апартмани се наоѓа во Лутраки на островот Скопелос. Лутраки е втор пристаниште Скопелос и се наоѓа веднаш под живописното Село Глуша. Плажата е само 1 минути од Мирсинија Апартмани додека Место град Скопје и пристаништето се 28 километри од Мирсинија Апартмани.

Миленичиња-пријателски единици нудат ТВ со рамен екран со сателитски канали, приватна бања со туш или када, фен и папучи. Кујната има кафемат, фурна и тостер, а има и скара. Бесплатен Wi-Fi е исто така достапен на сајтот

Областа, каде Мирсинија Апартмани се, е популарна за пешачење. Всушност велосипедизам а пешачењето на островот Скопелос е големо искуство, бидејќи има дефиниција за Синиот зелен остров. Пејзажите на Скопелос се зачудувачки бидејќи ги комбинираат зелените борови дрвја со сините кристални води на морето и синото небо.

In Лутраки ќе најдете традиционални таверни и ресторани, каде можете да уживате во вкусните локални јадења. Исто така има кафулиња и барови за оние кои сакаат забава и ноќен живот. За вашите потребни набавки, ќе најдете супермаркети и сезонски продавници.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Разно:
  Безбедносни порти на бебеОдбор / Загатки
Разно:
  Областа за пушење (на лице место)
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
  англискифранцускатагрчките
Отворен:
  градина
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Пешачење (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со водаМенија за специјална диета (на барање)
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Booking.com