Хотел за одмори во Елиос

Нуди отворен базен, Елиос Холидејс Хотелот е во селото Ноо Клима, само 500 м од хотелот Хололо.
Секундарна телефон: + 30 210 6919111
Факс: + 30 24240 33140
MHTE: 0756K032A0198000

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Елиос Празници хотел, скопје хотели, скопје хотели Елиос Одмори, скелети хотел елиос празници, хотел елиос празници

ЕЛИОС ПРАЗНИЦИ ХОТЕЛ

СКОПЕЛОС Хотели

Елиос Празници хотел се наоѓа во Нео климата село. Нео климата е познат и како Елиос. Всушност, хотел оддалечен е само 500 метри Ховоло плажа. Покрај тоа, на хотел има отворен базен. На сместување е опкружена со бујна борова шума. Сите студиа и апартмани имаат климатизација и бесплатен Wi-Fi. Постои комунална салон и а ресторан.

Сите единици на Елиос Празници хотел, на островот Скопелос, имаат балкон со поглед на Егејското Море или процветаната градина. Собите имаат и сателитска ТВ и кујна со плочки за готвење и мини фрижидер. Некои единици нудат посебна спална и дневна област. Тоалетите се бесплатни.

Гостите можат да се релаксираат во комуналната салон и салоните за базен. На хотел приемот е отворен 24 часа на ден. Има градина и обезбедува услуги за билети, како и слугинки секој ден. Гостите, доколку сакаат, имаат можност, по намалена цена, да ги користат спа-просториите на соседните сместување.

Во снек бар, во Елиос Празници хотел, на островот Скопелос, можете да уживате во освежителни пијалоци и лесни јадења. Додека сте во ресторан можете да ручате и вечера. Понатаму таверни и ресторан како и кафулињата и барот се оддалечени само 300 метри.

Елиос Празници хотел е оддалечено 19 км Место град Скопје и 7 км оддалечено од Гулса. Автобуска станица е оддалечена неколку метри од хотел.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  градинаСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  барШише со водапојадокПојадок за вклученаИсхрана за диетиВечера ресторанРесторан за ручекресторанСнек бар
Услуги за прием:
  Преден биро 24-часУслуги за изнајмување автомобилиЕкспрес Одјавување / ОдјавувањеБезбедносни кутии за прием
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Сефови
  TV
Деловни објекти:
  ФаксСлужба за печатење
Базен - Велнес објекти:
  Масажа (Дополнителна наплата)Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Епархијаки Одош Скопелу-Лутракиу
Нео клима 370 03 Хотел Елиос Холидејс, Епархијаки Одош Скопелу-Лутракиу, Нео Клима, Грција
Добиете насоки
Booking.com