Хотел Адрина Бич

Хотелот Адрина Бич се наоѓа на плажата Панормос во Скопелос.
+ Адринајгрadrinahotelsskopelosадринахотели
Секундарна телефон: + 30 24240 23373
Факс: + 30 24240 23372
MHTE: 0726K014A0022700

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Адрина Плажа хотел, скопје хотел, скопје хотел адрина плажа, скопје адрина плажа, адрина скопје од плажа

АДРИНА BEACH ХОТЕЛ

СКОПЕЛОС Хотели

Адрина Плажа хотел е семеен хотел се наоѓа во Панормос, само 1 минути пешачење од плажа. На хотел е амфитеретрично изграден на прекрасен падина. Покрај тоа, се одликува со отворен базен со солена вода и приватна плажа со бесплатни чадори и лежалки за гости.

Покрај тоа хотел има 47 соби за гости и 11 мезонети. Сите единици имаат клима уред и отворен балкон со поглед на Егејското Море или бујна градина. Сите соби имаат сателитска ТВ со рамен екран. Бањарки, тоалети, папучи и фен се исто така достапни.

Wi-Fi е бесплатен во сите области на Адрина Плажа хотел. Гостите можат да уживаат во богат појадок сервиран во вклучена стил - во специјалниот појадок соба, восхитувајќи се на панорамски поглед кон морето.

На лице место ресторан е веднаш до базенот и секојдневно служи свежа риба и традиционални јадења. На хотел има агол на Интернет, како и топла када и детски базен.

Приемот е отворен 24 часа на ден. Услуги за автомобили и брод се достапни. Во Адрина Плажа хотел таму е и центарот за нуркање на Скопелос.

Скопелос Хора е околу 13 км од хотел додека Село Глуша е исто така околу 13 км.

на хотел објектите ви гарантираат пријатно остане и моменти на семејна релаксација и забава. Тоа е место каде што ќе се чувствувате повеќе од добредојде, бидејќи целта на сопствениците е да ве натераат да се чувствувате толку среќни што сакате да се вратите.

Разно:
  Babysitting / Услуги за деца (Дополнително плаќање)Кид клубИгралиште
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчкитеиталијански
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПерење (Дополнителна наплата)Shoeshine (дополнителна наплата)
Отворен:
  градинаПаркингПовршина за приватна плажа
Интернет:
  Наполнет ИнтернетБесплатен Интернет
Активности:
  ПлажаИзнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Канокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Велосипедизам надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање (Дополнително плаќање)
Храна и пијалок:
  барОбјекти за скараПојадок за вклученаПродавница за кафе (на лице место)Вечера ресторанДетски оброциРесторан за ручекСпакувани ручециресторанСнек барМенија за специјална диета (на барање)
Услуги за прием:
  Услуги за изнајмување автомобилиКонсиерж службаразмена на валутаСкладирање на багажСлужба за веснициБезбедносни кутии за прием
Општи капацитети:
  Климатизација
  Babysitting / Услуги за деца
  Автомобил изнајмување
  Вон-локација за изнајмување автомобили
  Капела / храм
  Семејни простории
  Греење
  Весници (Дополнителна наплата)
  Спакувани ручеци
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  Услуга за шатл (дополнително плаќање)
  TV
Деловни објекти:
  ФаксОвозможено лаптоп / компјутерСостанокФотокопирањеСлужба за печатење
Базен - Велнес објекти:
  Базен за децаОтворен базенКрпи за базен / плажаБазен со солена водаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Оценете и напишете преглед

Други јазици

Панормос 370 03 Panormos 370 03, Грција
Добиете насоки
Booking.com