Бањата Адрина

Хотел адрина одморалиште & спа скапелос, има луксузен спа центар, каде што гостите имаат можност да бидат пам
adrinahotelsskopelosадринахотели
Секундарна телефон: + 30 24240 23373

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Адрина Спа Адрина Ресорт и Спа, Скопелос Бања, Хотели на Адрина Скопелос, салони за убавина Скопелос, адрина фризерски салон, масажа, естетика, услуги за убавина, нега на убавина, лична нега скопелос, маникир, педикир, шминка, третмани против стареење, продолжување на трепките, шминка, третмани за затегнување на кожата, состав на тело, третман на тело, третман на лице, услуги за релаксација, третмани за убавина, џакузи

Адрина Спа

хотел адрина resort & spa skopelos, има луксузен спа центар, каде што гостите имаат можност да бидат пам.

Ве покануваме да го посетите новиот луксузен Адрина Спа.

Новото место ќе ве поттикне и ќе ги подмлади вашето тело и дух. Оваа можност за релаксација на Адрина Спа ќе ви помогне да дозволите вашиот стрес да исчезне. Нашите гости ќе бидат подмладени со уникатни терапии и третмани инспирирани од природата и секогаш применети од искусни терапевти.

Гостите можат да резервираат состаноци за масажа, третмани за лице и тело, џакузи, парна бања, маникир, педикир и фризерски салон.

Исто така постои и комплетно опремена теретана за возрасни, отворена секој ден од 09:00 до 20:00 часот и бесплатна за хотел гости

Други јазици

Адрина 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Бањата Адрина

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.