Стан Аераки

Аераки Апартманите се наоѓаат во Скопелос Хора до познатиот замок, со спектакуларен поглед на морето од балконот.
Мобилен телефон: + 30 6943039019

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Аераки Апартмани Скопелос, аераки сместување skopelos, aeraki skopelos chora, aeraki град Скопелос, Скопелос Апартмани студиа, Скопелос сместување, Скопска хора, северни споради, Грција

АЕРАКИ Апартман

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Аераки Апартмани Скопелос се наоѓа во Скопелос Хора во областа Мили до славниот замок. Климатизиран сместување е 2 спални стан. Бесплатна бесплатна WiFi е исто така достапна на страницата.

Покрај тоа, има кујна со сите потребни удобности, како и седење соба со ТВ. Двете спални соби имаат балкони со поглед на длабокото сино Егејско Море и замокот Скопелос.

на стан е само до обиколницата на Место град Скопје. Таму можете да го паркирате вашиот автомобил.

Аераки Стан можат да соберат 2-4 лица. Едната спална соба има двоен кревет, додека другата има единечен кревет, но има простор да додадете уште еден.

Понатаму има рецепција која работи 24 часа на ден и соба Сервис. На стан исто така функција бар. Бањата доаѓа со туш.

Најблиската плажа до Аераки Апартмани Скопелос е Агиос Константинос Глифонири плажа оддалечена околу 500 метри. Од друга страна Плажа Стафилос е оддалечено околу 4 км. Додека Плажа Агнонтас е оддалечено од 8 км оддалечено од сместување. Други познати плажи треба да ги посетите на островот Скопелос Милан Костен. Со автомобил нема да ви требаат повеќе од 20 минути за да стигнете.

Скопелос Хора и пристаништето се наоѓаат на одење од Аераки Апартмани Скопелос. Прекрасна прошетка по живописните улички на Место град Скопје.

На Скопелос Хора има многу традиционални таверни ресторан каде можете да ја вкусите вкусната локална кујна. Има и многу кафулиња и барови, за оние кои бараат дополнителна забава и ноќен живот.

In Скопелос Хора  има и супермаркети, пекари, слаткарници, сезонски продавници и друга продавница за облека и сувенири.

Исто така постои и бензинска пумпа на растојание од 1,3 км, додека Здравствениот дом е оддалечен 1 км.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  3 дена домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Услуги за прием:
  Преден биро 24-часЕкспрес Одјавување / Одјавување
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Стан Аераки

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.