Студија Агелос

Студијата Агелос се наоѓаат на 2,5 км од плажата Стафилос, располагајќи со базен, бар на базен, градина и бесплатно WiFi.
Мобилен телефон: + 30 6972305973

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Ангелос студиа Скопелос, студиа Ангелос Скопелос, ангелос апартмани скопје, сместување скопје, Скопелос апартмани студиа, Стафилос, Стафилос, Хора Скопелос, Место град Скопје, Северни споради, Грција, летни одмори

АГЕЛОС Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Ангелос студиа Скопелос се наоѓаат во областа помеѓу Скопелос Хора и Плажа Стафилос. Да бидеме поконкретни сместување е на растојание од 1,5 километар од Место град Скопје и на 2,5 километри од Плажа Стафилос. Затоа Стафилос е најблиската плажа до Агелос студиа.

Преминување на убавото Плажа Стафилос таму е прекрасен Плажа Веланио. Всушност Веланио е официјална нудистичка плажа на островот Скопелос.

Покрај тоа, Ангелос сместување единица нуди студиа апартмани. на студиа имаат капацитет да сместат 2 лица додека апартмани се идеални за семејства до 4 лица.

на студиа се просторни простории. Додека апартмани се две катни мезонети. Каде е на приземјето кујната и единечните кревети, а на првиот кат е главната спална соба. Постои двоен кревет со големина крал.

на студиа се наоѓаат во градината полна со цвеќиња и овошни плодови. Понатаму, има сезонски базен со олимписка големина. Базенот има и џакузи и базен за деца. Најдоброто место за одмор е барот во базенот.

Бесплатна WiFi и бесплатен приватен паркинг се исто така достапни во просториите.

сите сместување единици во Агелос студиа Скопелос доаѓа со комплетно опремена кујна, приватна бања со туш и бесплатни тоалети и индивидуален балкон со поглед на базенот и расцветаната градина. Покрај тоа, сите единици имаат клима уред, телевизор со рамен екран и фрижидер.

Скопелос е познат по зелените предели. Бидејќи совршено ја комбинираат сината боја на морето со зелената боја на боровите дрвја. Други убави плажи во посета на островот Скопелос се  Агнонтас, Limnonari, Панормос Милан Костен.

Најблискиот аеродром до Скопелос е Скијатос.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Услуги за прием:
  Складирање на багаж
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Hotешка-када / џакузиОтворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Стафилос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com