Грав

Сместувањето во Фасолаки е сместено во Скопелос Хора со климатизација, WiFi и уникатни часови за готвење.
грав
Мобилен телефон: + 30 6944658061

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Грав сместување Скопелос, Фасолаки остане искуство skopelos, fasolaki храна искуство skopelos, skopelos апартмани студиа, гастрономија скопелос, Северни споради, Грција, летни одмори

Грав СМЕСТУВАЊЕ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СМЕСТУВАЊЕ СКОПЕЛОС

Грав сместување Скопелос е единствен остане искуство кое совршено ги комбинира убавината на скопелос и гастрономијата. Фасолаки е мирно место за да го поминете вашиот летен одмор.

на сместување единицата е оддалечена само 5 минути со автомобил Скопелос Хора Плажа Понатаму, тој е поставен среде расцветана градина со скара и засенчен двор.

Покрај тоа, сопствениците на фасолаки сместување skopelos им нуди на гостите топло гостопримство. Тие секојдневно подготвуваат рачно изработени леб, има свежи намирници од нивната градина, како и разни рачно изработени деликатеси.

Искуството на Фасолаки е прекрасна комбинација на топло гостопримство и храна Искуство.

Постојат 5 студиа апартмани во овој сместување единица. Сите имаат уникатни имиња земени од деликатеси. Сите имаат уникатни имиња земени од деликатеси. Секој Студио е украсен со елегантен вкус и модерни, но удобни мебел. Покрај тоа, секој Студио доаѓа со клима уред, комплетно опремена кујна и купатило со бесплатни тоалети. Бесплатна WiFi е исто така достапна на страницата.

Павлаката Студио има капацитет да смести 2 лица. Тој е 60 квадратни метри и нуди двоен кревет.

Чили пиперката Студио има капацитет да смести 2 лица. Тој е 58 квадратни метри и нуди двоен кревет.

Кралскиот мед Студио има капацитет да смести 2 лица. Тој е 63 квадратни метри и нуди двоен кревет.

Солениот карамел Студио има капацитет да смести 2 лица. Тој е 62 квадратни метри и нуди двоен кревет.

Мезоната „Црвениот кадифе“ има капацитет да прими 4 лица. Тој е 107 квадратни метри и нуди две спални соби со кревети со кралица.

Другите дополнителни услуги што грав понуди се часовите за готвење. Постојат „готвење фасолаки“, „готвење каламари“, „скара на скара глицери плажа “и„ откријте грчки ципуро “. На часовите можат да учествуваат 8-10 лица.

 

 

 

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигерманскигрчките
Отворен:
  градинаСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Изнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Велосипедизам надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Пешачење (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со водаВино / шампањ
Услуги за прием:
  Услуги за изнајмување автомобили
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Грав

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.