Риба Таверна Врахос

Скопелос, грчка, медитеранска кујна, риба таверна
Мобилен телефон: + 30 6943857842

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Таверна Врахос, скопје ресторани таверни, скопје ресторани таверни рибачи, скепели, рибачи риба таверна

TAVERN ВРАЧОС

СКОПЕЛОС РЕСТАРНИЦИ И ТАВЕРНАС

Таверна Врахос се наоѓа во живописно Лутраки Пристаниште. Лутраки е веднаш под сценско Село Глуша. Таверна Врахос повторно се отвори под ново управување и ги поканува храна loversубителите да уживаат во вкусните јадења. Освен од квалитет храна, риба таверна vrachos, исто така, нуди прекрасен поглед кон морето.

Понатаму, менито на Врахос таверна главно се заснова на традиционалната грчка кујна. Така, ќе вкусите традиционални јадења како што се мусака, пастисио, полнет зеленчук, октопод во тестенини, имам модри патлиџани и др. Менито исто така вклучува и сочно месо на скара, сезонски салати и најразлични мезе. Покрај тоа во Риба Таверна Врахос можете да имате свежа риба и најразлични морски плодови.

Локацијата и околината во Врахос Таверна е погодна за семејства, групи пријатели и парови.

Персоналот, во Таверна Врахос во Лутраки Порт, секогаш е подготвен да ги задоволи вашите потреби. Скопелос Таверна Врахос работи од рано напладне до доцна навечер.

Таверна Врахос презема секаков вид настани и прослави. Покрај тоа, особено за време на летниот период, вечер има жива грчка музика.

Лутраки е одлична дестинација да го испратите вашиот одмор. Во Лутраки, ќе најдете многу хотели студиа апартмани да ги покрие твоите сместување потреби. Лутраки пристаништето е оддалечено 28,5 км Место град Скопје.

Покрај тоа, Риба Таверна Врахос, во Лутраки, има топла околина, пријателски персонал, неверојатен поглед кон морето и добро зготвени јадења.

Други јазици

Booking.com

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Риба Таверна Врахос

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.