Фотини соби

Лоциран на 150 метри од пристаништето Скопелос, Фотини Соби нуди двокреветни соби со клима уред.
Мобилен телефон: + 30 6983169128
Секундарна телефон: + 30 24240 23516

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Фотини соби Скопелос, соби за фотини скопелос, соби да ги споделите skopelos, fotini соби хора skopelos, соби во skopelos, Северни споради, Грција, островот Мама Миа, сместување на островот Скопелос, соби да ги споделите

ФОТИНИ СОБИ (ФОТЕИНИ СОБИ) СКОПЕЛОС ГРЦИЈА

СКОПЕЛОС СОЦДИ ДОЗВОЛУВА

Фотини соби (Foteini соби skopelos) се наоѓаат централно во срцето на Скопелос Хора. Всушност, просториите на Фотини скопелос се наоѓаат на само 100 метри од пристаништето. Пеш, растојанието е помалку од една минута.

на сместување единица вклучува соби кои 2 лица. Понатаму, тој останува отворен од април до октомври. Затоа, таму можете да го поминете дури и вашиот Велигденски одмор.

Покрај тоа, сите fotini соби имаат ТВ и фрижидер. Да продолжиме со, сите единици нудат приватна бања со туш. Исто така, има доволно паркинг на локацијата.

Постелнината се менува на секои 3 дена и се обезбедуваат услуги за чистење на секои 3 дена.

Во пристаништето, кое е многу близу до сместување единица, е локалниот пазар на островот Скопелос. Постојат неколку традиционални таверни   ресторани, каде што можете да ја вкусите вкусната локална кујна. Има и многу кафулиња и барови, за оние кои сакаат забава и дополнителни работи забава во нивните одмори. Понатаму, на пазарот во Скопелос има супер маркети, пекари, сезонски продавници, продавници за облека и продавници со парчиња од локална уметност на Скопелос.

Најблиската плажа до просториите со fotini skopelos (foteini соби skopelos) е Плажа Амос, што е оддалечено само 150 метри од сместување. Всушност е плажата на Место град Скопје, веднаш до пристаништето.

Од друга страна,  Стафилос плажата е на околу 4 км од собите во Фотини. Преминување на плажа на Стафилос ќе најдете Плажа ВеланиоАгнонтас со живописните таверни е оддалечена околу 8 км, додека популарната Панормос е оддалечена околу 12 км. Милан Плажи на костен имаат растојание од 15 и 16 километри соодветно.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  Паркинг
Општи капацитети:
  Климатизација
  Фрижидер
  TV

Други јазици

СКОПЕЛОС 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com