Студии Фотис

Студијата Фотис се наоѓаат веднаш до пристаништето Скопелос, со поглед кон бескрајното море.
Мобилен телефон: + 30 694 207 4497

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Фотис студиа, Скопелос Апартмани студиа fotis, skopelos Апартмани студиа, фотос студиа скопје

ФОТИС Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Фотис студиа се наоѓаат 700 метри од Пристаниште Скопелос. Всушност, ќе имате само 10 минути пеш за да стигнете до пазарот на Место град Скопје. Иако Фотис студиа се толку блиску до Скопелос Хора, тие одликуваат со прекрасен поглед кон пристаништето во Скопелос и до бескрајното море.

Понатаму, секој Студио нуди кујна и живеење соба. Дополнително, бесплатна WiFi е достапна на страницата. Покрај тоа, во секоја има приватна бања стан Внимателно во студиа. Балконите со поглед на длабоко синото море, затоа балконот е идеално место за забава и релаксација. Постелнина и крпи исто така се предвидени.

На пазарот во Скопелос, во близина на Фотис студиа, ќе најдете се што ви треба за пријатно остане. Постојат неколку традиционални таверни ресторани како и пекари и супермаркети. Исто така, има многу продавници во кои можеме да најдеме неверојатни локални парчиња уметници, главно сликари и керамика.

На островот Скопелос ќе уживате сместување, храна, ноќен живот. Покрај тоа, ќе се за fallубите во зелениот плажи. Всушност, островот Скопелос е именуван од Меѓународната организација за биополитика, синиот и зелениот остров. На плажи на островот комбинираат зелена боја на борови дрвја со тиркизно море.

 

 

Говорен јазик:
    англискигрчките
Услуги за чистење:
    Дневно домаќинство
Интернет:
    Бесплатен Интернет

Други јазици

Booking.com