Студија од Georgiaорџија

Сместено на 2 км од Скопелос Хора, Georgiaорџија Студија во близина на Стафилос нуди удобно сместување со базен, бесплатна WiFi и градина.
Мобилен телефон: + 30 6944 420985
Секундарна телефон: + 30 6971 955847

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Грузија студиа Скопелос, сместување скопје, Скопелос Апартмани   студиа, Скопелос сместување, Стафилос, Хола на Скопелос, Северни споради, Грција, летни одмори

ГРУЗИЈА Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Грузија студиа Скопелос се приближно помеѓу Стафилос   Скопелос Хора. Всушност, студиа се оддалечени 1,8 км од град Скопелос и 2 км од Стафилос плажа. На сместување комплексот нуди 12 самостојно угостителство студиа за 2 и 3 лица. На апартмани се сместени во процветана градина со скара. Бесплатен приватен паркинг и бесплатна WiFi се исто така достапни на страницата.

Грузија студиа Скопелос се одликува со идеална локација, бидејќи тие се близу до Колата на Скопелос, но во исто време во пејзаж за мир. Покрај тоа, на само 100 метри оддалеченост од студиа има супермаркет, додека меана е на оддалеченост од 500 м. Во Скопелос Хора, близу сместување, гостите ќе најдат сè што може да му треба на еден патник.

Грузија Апартмани функција климатизација и ТВ. Понатаму, сите студиа доаѓаат со кујна со фрижидер и рингли за готвење. Секој Студио располага со балкон со поглед на базен или планина. На студиа обезбедете и два или 3 единечни кревети.

Надвор од сместување единица е одлична. Најдоброто место за релаксација се дрвените лежалки околу базенот.

Убавото Плажа Стафилос  е оддалечен само 1,5 км од Грузија студиа Скопелос. Преминувајќи го Стафилос таму е величествениот  Плажа Веланио. Други прекрасни плажи да се посети на островот Скопелос се АгнонтасLimnonariПанормосМилан   Костен. Сите овие плажи треба помалку од 20 минути возење од сместување.

Посетителите треба да имаат сопствен автомобил за да ги истражат убавините и плажи на островот Скопелос. Скопелос, најзелениот остров на Егејското Море нуди многу светли моменти. Како што е планината Палуки, Тој Gанис Црква (Мама миа Црква), Панагица од Пиргос и други.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Разно:
  Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com