Куќа Агапи iaулија

Стилската куќа на Julулија Демилијано се наоѓа во Скопелос Хора, нудејќи неверојатен поглед кон стариот град и планините.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Куќа на Скопелос Јулија, Куќа на Скопелос Агапи Јулија, Куќа на iaулија Демилијано Скопелос, пристаниште Скопелос, Хора Скопелос, Скопелос Куќи, Скопелос сместување, Северни споради, Грција, летен одмор

КУUSА АГАПИ ЈУЛИЈА СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Агапи iaулија куќа иако мала, е совршено оформена! Куќата е ажурирана вкусно за да понуди стилска, најудобна мешавина од старо и ново, и нуди одличен стар град и планински погледи од широко покриената тераса горе.

Влезот е од асфалтирана, селска улица без сообраќај. Приземјето се состои од климатизирана студена спална соба со отворен план, која е добро опремена и има најудобен двоен кревет, тавански вентилатори на секое ниво и модерен туш кабина. соба со кабинет. Скалило води кон современото живеење соба. И ова е со отворен план и софа кревет. Шарената опремена и добро опремена кујна е одзади.

Лизгачки врати од подот до таванот се отвораат на дарежливата предна тераса, каде е забавно да вечераат по фреска.

Вила Јулија нуди модерен современ стил - увезен дизајнерски мебел, марокански килими, оригинални уметнички дела - во тивок, многу традиционален грчки амбиент. Сепак, само десет минути пешачење по ридот низ тесните ленти ве носи до атмосферскиот брег на Скопелос.

Плажата Глифонери е на 15-20 минути пешачење од другата страна на ридот.

• Современ стил во традиционален амбиент

• климатизирани и тивки вентилатори на таванот на секој кат.

• Wi-Fi интернет

• Традиционална селска локација во живописна околина, улица без сообраќај

• Стариот град, 10 мин. пешачење до пристаништето, продавници и таверни. (15 мин назад)

• Пешачко растојание до плажата Глифонери: 10-15 мин надолу преку Кастро

• Оваа куќа е за изнајмување

Говорен јазик:
  англискифранцускатагрчките
Отворен:
  Сонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер

Други јазици

Booking.com