Апартмани Кастри

Поставени на само 60 метри од плажата Панормос, апартманите Кастри имаат традиционална рерна во процутната градина и бесплатна WiFi.
Мобилен телефон: + 30 6945767408
Секундарна телефон: + 30 24240 22645

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Кастро Апартмани Скопелос, сместување скопје, апартмани студиа скопје,  Панормос, Северни споради, Грција, летни одмори

Кастел АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Кастро Апартмани се поставени среде процутната градина на само 60 метри од величествената Плажа Панормос. на сместување нуди апартмани што може да биде домаќин од 2 до 6 лица. Бесплатен приватен паркинг е достапен и во просториите.

на Апартмани in Кастро on Панормос се само-угостителски. На сместување единици доаѓаат со комплетно опремена кујна и фрижидер. Понатаму, сите апартмани се карактеризираат со клима уред и опремени балкони со поглед на длабокото сино море и планините опфатени со борови. Посетителите дефинитивно треба да уживаат во волшебниот поглед на зајдисонцето.

Освен од балконите на сместување бујниот двор е исто така идеално место за релаксативни моменти за време на митското лето во Грција. Во асфалтираната надворешна површина има скара и традиционална рерна.

Покрај тоа, во секоја од нив стан има телевизор. Бањата е приватна со туш, крпи и бесплатни тоалети.

Како и сите плажи на островот Скопелос Панормос е зелена плажа каде боровите буквално се вкорени во длабокото сино море. Токму тука доминира апсолутната комбинација на зелена со сина боја.

On Плажа Панормос гостите имаат многу избор, бидејќи има многу традиционални таверни и мини маркет. Автобуската станица е исто така близу до сместување. Бензинската е на оддалеченост од 8,5 км Кастро Апартмани Скопелос.

Традиционалниот Кора од Скопелос е на растојание од 16 километри од сместување. Затоа, со автомобил ќе ви требаат приближно 15 минути за да одите таму. Додека Вила Глоса е оддалечено 16 километри Кастро апартмани како добро.

Убавото Плажа Милија е оддалечен 2 километри од апартмани. Познатиот од Мама миа филм Плажа Кастани е на растојание од 3 километри од сместување.

Ако сте обожавател на Мама Миа, тогаш треба посетата на Аи ianанис во Кастри Капела.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  Паркинг
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com