Кехриотис Имот Кампош

Нудејќи објекти за градина и скара, една спална соба Kechriotis Estate Kampos е поставена на само 750 метри од хората Скопелос
Мобилен телефон: + 30 6947269870

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Имот на Кехриотис Кампош Скопелос, куќа на Кехриотис Скопелос, Скопелос Куќи, Скопелос сместување, Логори, скопска хора, Пристаниште Скопелос, Северни споради, Грција, летен одмор

КЕХРИОТИС ИСТОЈБА КАМПОС

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Имотот Кехриотис Кампош Скопелос е куќа со една спална соба, сместена во областа Кампош во Место град Скопје. Дополнително, тоа е на кратко оддалеченост од хората Скопелос, каде што е локалниот пазар. Постојат многу традиционални таверни ресторани, каде што гостите можат да уживаат во вкусната локална кујна. Секој треба да го вкуси пита со сирење скопелитики.

Куќа во куќа може да смести од 2 до 3 лица. Домот Кехриотис доаѓа со 1 спална соба со брачен кревет, живеење со мебел со отворен план соба со софа кревет и телевизор со рамен екран, како и комплетно опремена кујна. Исто така постои и бања со туш.

Паркинг простор е достапен и во просториите, како и бесплатна WiFi. Дадена е услуга за изнајмување автомобили. Градината на куќата располага со скара. Локацијата на сместување е совршен бидејќи ги комбинира зелениот пејзаж и приватноста со центарот на Скопелос Хора, каде што секој може да ги најде сите потребни удобности за невнимателен летен одмор.

Понатаму, на Пристаниште Скопелос, 1.3 км од куќата, таму кафулиња и барови за уживање во некој летен коктел Кол.

At Скопелос Хора, само 750 метри од Кехриотис Имот Кампос Скопелос, гостинот ќе го најде пекари, супермаркети и сезонски продавници и облека. Вреди да се посети Музеј на фолклор на Скопелос, како и Панагица од Пиргос.

Најблиската плажа до имотот Кехриотис Кампош Скопелос е Стафилос на растојание од 4.7 км. Премин Стафилос плажа има Веланио плажа. Веланио е официјална плажа за нудизам на островот Скопелос. Плажа Глистери е оддалечена 5.2 км од вилата.  Agnondas плажата е на 6.5 км од имотот, додека Панормос плажата е оддалечена 11 км. Други убави плажи да се посети се Милан   Костен.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com