Студија „Константина“

Студијата „Константина“ имаат студија за самостојно угостителство среде бујна градина со бесплатно WiFi и паркинг.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Константин студиа Скопелос, сместување скопје, Скопелос Апартмани   студиа, Скопелос сместување, Стафилос, Хола на Скопелос, Северни споради, Грција, летни одмори

Константин Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Константин студиа Скопелос се наоѓа приближно помеѓу Стафилос и  Скопелос Хора. Традиционалното сместување единица има 3 авто-угостителски објекти студиа од по 20 квадратни М. На студиа се наоѓаат во бујна градина со скара. Бесплатен приватен паркинг и бесплатна WiFi се исто така достапни на страницата.

Константин студиа Скопелос се наоѓа на совршена локација, близу до Хората Скопелос, но во исто време во мирна околина без бучава.

на студиа обезбеди климатизација и ТВ. Покрај тоа, секоја единица во Константина студиа нудат балкон со мебел. Тука е и кујна со сите потребни комфор, како што се прибор, шпорет и фрижидер. На апартмани доаѓаат со два единечни кревети.

Селото Стафилос е на околу 4 км од сценско Скопелос Хора. Со автомобил е оддалечено помалку од десет минути. Во Стафилос постојат супермаркети, традиционални таверни   ресторани како и пекара. Од друга страна во Место град Скопје гостите ќе најдат сè што им е потребно за уште поудобно остане.

Се препорачува за посетителите на Константина студиа Скопелос да има сопствен автомобил за да ги открие сите убавини на скопелос.

Фолклорен музеј на Скопелос Хора е оддалечена 2 км сместување.

Во Стафилос има прекрасно Плажа Стафилос. Оваа плажа е организирана со чадори за сонце, шезлонги и бар на плажа. Поминувајќи ја карпата од Плажа Стафилос, гостите ќе достигнат подеднакво прекрасно Плажа Веланио. Веланио е официјална нудистичка плажа на островот. Како и да е, Скопелос е познат по величествениот плажи, што совршено го комбинира зелениот дел од природата со синото на морето. Затоа, други прекрасни плажи да се посети на островот Скопелос се АгнонтасLimnonariПанормосМилан   Костен.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com