Бар Милас Бич

Milia Beach Bar е совршено место за забава и одмор.
Мобилен телефон: + 30 693 927 3005

Милан Плажа Бар Скопелос,  Барови на плажа Скопелос, скопје барови на плажа Илјадници, Илјадници скопско плажа, скопли Илјадници плажа бар, Илјадници скопје од плажа

ИЛЈАДНИЦИ БЕСПЛАТНИ БАР

СКОПЕЛОС на плажите

Милан плажата се смета за најпопуларна плажа на островот Скопелос. Многу гости се враќаат во Милан Плажа со цел да плива во чистите кристално сини води. Но, совршениот пејзаж не е единствената причина за посета Милан Плажа.

Милан Beach Bar е совршено место за дополнителна летна забава!! Секое лето се организираат кул коктели, музика за танцување и многу настани и забави. Најверојатно тоа е причината што многумина дури и го тврдат тоа Милан плажата е најдобрата плажа на островот Скопелос. 

At Милан Beach Bar може да има лесна ужина како сендвичи и свежи салати. Покрај тоа, има кафиња, освежителни пијалоци, сокови, пива и секако разновидни коктели. Мочито, каипириња, аперол, маргарити и многу други.

Милан Плажа Бар нуди исто така шезлонги и чадори.

Во текот на летниот период на Милан бар на плажа, има многу организирани случувања!! Забави со познати диџеи со одлична музика, танц и радост!!

Милан плажа лежи северно од Панормос и е оддалечена околу 14 км Место град СкопјеМилан Плажата има слично растојание источно од Село Глуша. На Милан плажа, има бел песок во комбинација со камчиња. Тоа е најдолгата плажа на островот и се протега во два правци.  

Покрај тоа, низа карпи формации природно се делат Милан плажа на половина. Милан Beach Bar е од левата страна. 

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (24) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (9) Забава Skopelos (35) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (4) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Скопелос - Волос
370 03 GR
Добиете насоки

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Бар Милас Бич
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.