Мојот одмор

Собите Mon Repos се наоѓаат во Скопелос Хора, во кои има соби со бесплатен Wi-Fi за климатизација
Мобилен телефон: + 30 6994555010
Секундарна телефон: + 30 24240 24190
MHTE: 0726K112K0063800

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Соби Пон Репос, Скопелос, Пон хотел Скопелос, простории за скопли да се остави, соби на островот Скопелос,  хотели на скопскиот остров, хотели во хотелот „Скопелос“, соби во хотелот „Скопелос“, Северни споради, Грција, островот Мама Миа, сместување на островот Скопелос, соби да ги споделите, хотели скопје

МОН РЕПОС СОБИ СКОПЕЛОС ГРЦИЈА

СКОПЕЛОС СОЦДИ ДОЗВОЛУВА

СКОПЕЛОС Хотели

Собите Mon Repos Skopelos се наоѓаат во живописниот Скопелос Хора. Во суштина хотел е оддалечено само 600 метри Пристаниште Скопелос. на градот на островот ја носи титулата „традиционална населба“. Вреди да се шетате по прекрасните улички. Најпознатото место да биде е Панагица од Пиргос на работ на пристаништето. Погледот од таму го одзема здивот.

Да продолжиме со сите простории во сместување единиците нудат климатизација и фрижидер. Бесплатен Wi-Fi е исто така достапен на страницата.

Таму секојдневно се чистат услуги додека постелнината се менува на секои 2 дена.

Покрај тоа, семејните соби имаат пријатен приватен балкон со неверојатен панорамски поглед кон Егејското Море и до величественото изгрејсонце. Исто така постои и тераса што посетителите можат да ја користат во сместување Единица.

На вашиот балкон ќе уживате во релаксантни моменти со пиење на кафе со поглед на длабокото сино море, планините прекриени со борови, како и традиционалното Кора од Скопелос. Можете исто така да уживате во коктел со разгледување на шареното изгрејсонце.

Понатаму секој соба во мон Репос Соби Скопелос обезбедуваат гардероба, како и ТВ со рамен екран. Исто така има и приватни бањи со туш и фен. Сопствениците се многу пријателски расположени и нудат пријатна поставка за да го поминете вашиот одмор.

Удобната локација на хотел е до сè што можеби ќе му треба на среќен патник. Автобусот и такси-станицата се веднаш над сместување единица. Јавниот паркинг е исто така на истото место.

Покрај тоа, собите се близу до Плажа Амос каде што можете да го поминете денот со пливање и сончање

 

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискифранцускатагерманскигрчкитеиталијански
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  Сонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Фрижидер
  TV

Други јазици

Booking.com