Оаси соби

Собите Оаси се наоѓаат во срцето на градот Скопелос, нудејќи двокреветни соби со двокреветни кревети.
Мобилен телефон: + 30 6947047753
Секундарна телефон: + 3024240 23762

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Соби Оаси Скопелос, простории за скопли да се остави, соби со хопскопелос, скопелос хор оаси, Северни споради, Грција, островот Мама Миа, сместување на островот Скопелос, соби да ги споделите

ОАСИ СОБИ СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС СОЦДИ ДОЗВОЛУВА

Собите Оаси Скопелос се наоѓаат во срцето на Место град Скопје, оддалечено само 200 метри од пристаништето. На помалку од една минута одење можете да бидете до пристаниште Скопелос или до живописното градот.

Покрај тоа, на сместување единица нуди двокреветни соби со двокреветни кревети. Постои раскошен двор, каде што можете среќно да го поминете вашето време.

Oasi Rooms Skopelos, иако се наоѓаат во централно место, тие се наоѓаат на тивко место.

Покрај тоа, сите оази соби имаат ТВ, клима уред и фрижидер. Сите единици имаат приватна бања со туш. Исто така, постои бесплатна WiFi на лице место.

Постелнината се менува на секои 3 дена и се обезбедуваат услуги за чистење на секои 3 дена.

На пристаништето, nera Oasi Rooms Skopelos, е локалниот пазар на островот. Таму ќе најдете сè што му треба на среќен патник. Традиционален таверни   ресторани, каде што можете да ги вкусите вкусните локални јадења. В.афес и решетки, за дополнително забава во вашите одмори. Понатаму, на пазарот во Скопелос има супер маркети, пекари, сезонски продавници, продавници за облека и продавници со парчиња од локална уметност на Скопелос.

Бензинската пумпа е оддалечена само еден километар, додека Здравствениот дом е на одење.

Најблиската плажа до oasi соби Скопелос е Плажа Амос, на само 100 метри оддалеченост од сместување.

Стафилос плажата е оддалечена околу 4 км Оаси соби. Преминувањето на плажа на Стафилос ќе најдете Плажа ВеланиоАгнонтас со живописните таверни е оддалечена околу 8 км, додека популарната Панормос е оддалечена околу 12 км. Милан Плажи на костен имаат растојание од 15 и 16 километри соодветно.

 

 

 

 

Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com