Резиденција на Зелената Олиа

Сместено во Хола Скопелос, на само 1 км оддалеченост од пристаништето Скопелос, Olia Green Residence има пријатно сместување со клима уред, бесплатна WiFi.
Мобилен телефон: + 30 6948485567

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Резиденција на Олиа Грин, Скопелос, Олиа Грин студиа Скопелос, сместување, Апартмани    студиа, Хора Скопелос, Северни споради, Грција, летни одмори

ОЛИА ЗЕЛЕНА РЕЗИДАНЦИЈА СКОПЕЛОС

АПАРТМАНИ И Гарсониери СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Olia Green Residence Skopelos е сместена во Скопелос Хора, нудејќи пријатна апартмани студиа со бесплатна WiFi. На сместување единицата е оддалечена само 1,1 км Пристаниште Скопелос.

на сместување карактеристики студиа апартмани со поглед Пристаниште Скопелос и Егејското Море.

Двојникот соба е 17 см и е идеален за две лица. Доаѓа со клима, ТВ со сателитски канали, фрижидер, котел и балкон.

Една спална соба Стан е 52 см и е идеален за 4 лица. Доаѓа со звучно изолирана спална соба и два софа кревети во седиштата соба. Постојат и прибор за јадење и детски високи столици.

Супериорен Студио е 32 см и е идеален за 2 лица. Тоа доаѓа со кујна.

Сите гости на сместување може да го користи градинскиот простор за релаксација.

Резиденцијата Олиа Грин во Скопје е толку близу до пазарот во Скопелос. Затоа, посетителите се близу сè што може да му треба на среќен патник. Бидејќи во Град Скопелос  има многу традиционални таверни   ресторани  каде гостите можат да уживаат во вкусната локална кујна. Некој дефинитивно мора да го вкуси познатото пита со сирење на Скопелос. Исто така има многу кафулиња и барови за оние кои бараат повеќе забава и ноќ забава.

На пазарот во Скопелос некој ќе најде прекрасни парчиња локално уметници, главно сликари и керамика.

Најблиску  плажи до живеалиштето Олиа Грин во Скопје се Стафилос Веланио на растојание од околу 4 км. Сценско  Агнонтас е на 8 км додека е познат Панормос е оддалечено 12 км од студиа апартманиМилан плажата е на растојание од околу 15 км, со автомобил е околу 20 минути возење.

Покрај тоа, една од најпопуларните плажи е Костен. Бидејќи, холивудските продуценти на филмот „Мама Миа“ го избраа да снима многу сцени.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчкитеиталијанскиРуската
Отворен:
  ПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Послужавник послужавник
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Крпи за базен / плажа

Други јазици

Booking.com