Соби на Уранија

Ourania Rooms skopelos се наоѓаат во селото Нео Клима и се наоѓаат на оддалеченост од плажата
Мобилен телефон: + 30 6982981778
Секундарна телефон: + 30 24210 34155

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Соби Уранија скопелос, Соби во Скопелос нео климата, Соби во Скопелос елиос, Северни споради, Магнезија, зелена на сина боја

ОУРАНИЈА СОБИ СКОПЕЛОС

СОБИ ДА ОДИМЕ СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Ourania Rooms skopelos се наоѓаат во Нео климата село и се наоѓаат на оддалеченост оддалечена околу 130 метри од плажата. Познатиот Ховоло плажата е исто така на одење. Бесплатен Wi-Fi е исто така достапен во текот на сместување.

на сместување единицата нуди соби за или за три или за две лица. Собите остане отворено од Велигденскиот период до октомври за да биде домаќин на гостите.

Понатаму секој соба во просториите на Уранија скопелос нуди климатизација, ТВ и фрижидер. Јавен паркинг е исто така достапен. Секојдневно има услуги за чистење додека постелнината се менува на секои три дена.

Сите единици имаат и приватна бања со туш. Бесплатно паркирање е на располагање во близина на сместување.

Во близина на просториите на Уранија се наоѓа сè што некому му треба за удобен одмор. Во Село Елиос има мини маркет, пекара, традиционален таверни кафулиња. Тука има и фудбалско и кошаркарско игралиште, како и игралиште. Понатаму, има марина за едрилици и чамци, додека кајак е достапен во Нео климата Плажа.

Најблиску плажи до сместување се нео климата плажа и величествена Ховоло плажа Други популарни плажи во близина на скопелос уранија (оддалечена околу 3-5 километри) се наоѓаат ПанормосМилан   Костен.

Уанија соби Скопелос се на 24 км од Скопелос Хора и 6 км од Пристаниште Глоса. Автобуската станица, како и бензинската пумпа се близу до сместување.

Нео клима селото е под серија на волшебни планини прекриени со бор. Всушност, ако сакате пешачење, тогаш ќе го обожавате ова прекрасно приморско село, бидејќи совршено го комбинира морето со планината.

Островот Скопелос генерално е познат како остров зелено во сино.

 

 

Миленичиња:
    Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
    англискигрчките
Интернет:
    Бесплатен Интернет

Други јазици

Booking.com