Борови

Сместувањето во боровите дрвја во Ањонтас на само една минута одење од плажа нуди климатизирани двокреветни соби и бесплатна WiFi

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Борови дрвја Скопелос, Соби со борови дрва Скопелос, сместување скопје, апартмани студиа скопје, Агнонтас, Северни споради, Грција, летни одмори

ДОБИ ОД БОГИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Боровите дрвја Скопелос се поставени во Агнонтас, на само една минута пешачење од плажа. На сместување нуди десет двокреветни соби со клима уред. Дополнителен кревет за трето лице или кревет за бебиња е достапен на барање. Бесплатна WiFi е достапна и во просториите.

Покрај тоа, секој соба во борови дрвја, Скопелос доаѓа со ТВ со Нова врска. Исто така има балкон во секој соба каде што гостинот може да се релаксира уживајќи во прекрасните погледи.

Надворешната област на боровите дрвја има убава градина и скара. Исто така има и бесплатен паркинг простор за гостите на сместување.

Собите од борови дрвја се на растојание од 8 км од живописното Скопелос Хора. Со посетители на автомобили ќе им требаат помалку од десет минути Место град Скопје. Покрај тоа, недалеку од сместување е автобуската станица. Патеките за автобуси се многу често и организирани, особено во летниот период. Повеќето од плажи на островот, како и на села од Скопелос, се лесно достапни со автомобил или локален превоз.

Понатаму, Глоса е втора населба на островот Скопелос.  Лутраки, пристаништето на Глоса, е оддалечено околу 30 минути со автомобил од сместување.

Агнонтас плажата е на само една минута оддалеченост од Борови Скопелос. Limnonari плажата од друга страна е на растојание од 1,5 км. Пеш тоа е приближно 20 минути. Додека Стафилос Веланио се оддалечени 4 километри од сместување.

Бензинската е 5,5 км оддалечена од сместување in Агнонтас.

On Агнонтас плажа, буквално веднаш на плажа, има три рибни таверни каде што посетителите можат да уживаат во вкусните традиционални јадења, како и свежа риба и тестенини од јастог. Исто така има кафулиња каде што гостинот може да има летен коктел или десерт.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Агнонтас 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com