Вила Амфитрит

Лоцирана на 400 метри од плажата Арменопетра, Вила Амфитрит има луксузно сместување со градина, скара, WiFi и паркинг.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Амфитрит Скопелос, Вили на базен, Базен со амфитрит Вила скопје, Armenopetra Плажа, Северни споради, Грција, летен одмор

СВЕТЕ ВИЛА АМФИТРИТЕ

СКОПЕЛОС базен Вили

Базен Вила Амфитрит Скопелос е луксуз вила оддалечено само 400 метри Armenopetra плажа. На вила доаѓа со сите потребни удобности за безгрижни празници. Покрај тоа, се наоѓа на идилично место за релаксирачки одмори. Пејзажот за мир се одликува со сончеви зраци воодушевувачки како и прекрасен поглед на море.

Село Глуша е на растојание од 10 минути возење од вила. Додека Скопелос Хора е на растојание од приближно 35 минути.

Базен Вила Амфитритот Скопелос има капацитет да прими две семејства или група пријатели. Тој исто така нуди и пријателска средина за деца бидејќи има високи столици за деца и креветчиња за бебиња. Од друга страна, тоа би можело да биде совршено за одмор на меден месец.

на вила е двоспратна зграда со прекрасна надворешна површина. Постои приватен отворен базен со чадори за сонце и шезлонги. Во надворешната област има и скара и надворешни мебели.

Покрај тоа, има отворено место за живеење соба како и комплетно опремена кујна. Постојат микробранова, печка, шпорет, фрижидер, прибор, кафемат, како и машина за перење. Во живите соба има телевизор со рамен екран со сателитски канали.

Бесплатна WiFi и паркинг простор се исто така достапни на страницата.

Понатаму, се препорачува на гостите да имаат сопствен автомобил. Така да ги откриете сите убавини на островот Скопелос.

на вила не е далеку со автомобил од капелата Аи ianанис во Кастро. Специфичната црква е позната поради филмот Мама Миа.

Островот Скопелос е познат по величествениот плажи кои совршено комбинираат зелена боја на природата со сина море. Некои од плажи вреди да се посетат се Ховоло, Костен, Милан, Панормос, Агнонтас, Limnonari, Стафилос Веланио.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот во Скијатос.

Разно:
  Безбедносни порти на бебе
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со вода
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com