Базен Вила Елена

Луксузен базен Вила Елена се наоѓа во Глистери и нуди модерни удобности и бесплатна WiFi
Мобилен телефон: N / A
MHTE: 0756K91000437901

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Елена Скопелос, Вили на базен, Елена базен Вила скопје, Глистери, Хора Скопелос, Место град Скопје, Пристаниште Скопелос, Северни споради, Грција, летен одмор

СВЕТЕ ВИЛА ЕЛЕНА

СКОПЕЛОС базен Вили

Базенот Вила Елена Скопелос е сместена во прекрасна област. Вила дали е оддалечено само 1,7 км од величествениот Глистери Плажа и во исто време 1,8 км оддалечена од живописната Кора во Скопелос.
Покрај тоа, плажата Глифонири или Агиос Константинос е оддалечена само 300 од дома.

Вила Елена е летна куќа која има капацитет да прими 4 лица. Базен Вила Елена е двоспратна зграда. На вила располага со две спални соби со двокреветни кревети. Покрај тоа, куќа за одмори доаѓа со две бањи со тушеви. Обезбедени се сите најважни како крпи, постелнина, сапун и тоалетна хартија.

Отворен простор за живеење соба има софи, трпезариски мебел и телевизор со рамен екран. Кујната е комплетно опремена со сите потребни удобности. Како што се печка, фрижидер, кафемат, прибор, машина за миење садови и микробранова печка.

Понатаму базенот Вила Елена Скопелос доаѓа со машина за перење климатизација. Бесплатна WiFi е достапна и во просториите.

Погледот на морето и планината од куќата се спектакуларни. Надвор се наоѓа со приватен базен. Околу просторот за базен има чадори за сонце и лежалки.

Исто така постои и внатрешен двор, како и бесплатен простор за паркирање. Посетителите треба да имаат свое превозно средство за да ги откријат сите убавини на бујниот остров Скопелос.

И покрај Глифонери плажа, оддалечена само 300 метри и Плажа Глистери, има и други прекрасни плажи на островот Скопелос. Во Глистери на плажа има и бар на плажа. Друго плажи со барови на плажа се Стафилос,  Limnonari, Милан   Костен. Додека во Агнонтас Панормос постојат традиционални таверни на брегот.

Најблиску до зелениот аеродром на синиот остров Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  пешачење
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Превоз за гостите
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com