Вила Гераки

Луксузната вила Гераки се наоѓа близу до плажата Панормос и нуди базен.
Мобилен телефон: + 30 6974408860

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила со базен Гераки Скопелос, базен гераки вила скопје, скопје вили на базен, Панормос плажа, Село Панормос, Северни споради, грчки острови

ВИЛА НА БАЗАРОТ ГЕРАКИ

СКОПЕЛОС ВИЛИИ ЗА БАЗЕР

ВИЛА НА БАЗАРОТ ГЕРАКИ

Базен Вила Гераки Скопелос се наоѓа во прекрасната Село Панормос, близу до величествената Панормос плажа Тоа е фантастично вила идеален за семејства од 4 лица. Куќа во куќа е изградена во бујна градина полна со овошни плодови и маслинки, како и чемпреси.

Во градината има голем базен, во комплетно опремена област. Постојат шезлонги и чадори. Покрај тоа, има многу соба за ручек или вечера, коктел, релаксација, читање книга и играње. Бесплатна WiFi е достапна на страницата.

Понатаму, на подот се наоѓаат двете спални соби со клима уред на куќата. Едниот доаѓа со брачен кревет, додека другиот со два сингла. На приземјето се наоѓа луксузниот климатизиран живот соба со камин и телевизор. Кујната е исто така долу и ги содржи сите потребни најважни работи за пријатни празници, како што се машина за миење садови, кафемат, фрижидер, основи за готвење итн.

Тука е и удобната тераса за сонце со маса и столови каде што можете да го поминете времето со забава.

Панормос плажата е оддалечена околу 650 метри од базенот вила гераки. Пеш ќе ви требаат само 5-7 минути за да стигнете. Панормос е еден од најпопуларните плажи на островот Скопелос. Е Панормос плажа има многу традиционални таверни и мини маркети.

на вила е оддалечен 20 километри од прекрасната Кора на Скопелос, додека Село Глуша е оддалечено 13, 5 километри. Друго плажи близу до сместување единица се Илјадници Плажа Кастани оддалечено само 3 километри.

Базен Вила Гераки Скопелос ги нуди сите погодности за да остане отворен во текот на целата година.

На базен вила гераки ќе уживате во семејниот комфор при одморот во близина Панормос плажа.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com