Студија Регина

Климатизирани Студија Регина се поставени во Панормос, на само 180 метри од плажата со бесплатна WiFi
Мобилен телефон: + 30 6942847379
Секундарна телефон: + 30 24240 23367

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Regina студиа Скопелос, сместување скопје, Панормос, Северни споради, Грција, летни одмори

REGINA Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Regina студиа Скопелос се наоѓаат во Панормос на островот Скопелос. На студиа се на само 180 метри од прекрасната Панормос плажа. Таверни кафулиња се наоѓаат на одење од сместување. Бесплатен Wi-Fi е достапен и во просториите.

Regina студиа Скопелос се карактеризира со 8 студиа со капацитет за сместување од 2-4 лица. Таа е идеална за семејства, парови и група пријатели. На сместување е во процветана градина. Понатаму сместување комплексот работи на Велигденскиот период.

Сите единици се со климатизација, ТВ, фрижидер, како и кујна со рингли за готвење. Приватната бања има туш, крпи и бесплатни тоалети.

Regina студиа Скопелос се оддалечени 16 км Скопелос Хора Село Глуша.

On Панормос Село, каде што е Реџина студиа има, има супермаркети, пекари и сезонски продавници. Автобуската станица е исто така во близина на студиа. Сопствениците на студиа поседуваат и традиционална таверна точно на плажа под сенката на дрвјата. јавана таверна е одлична таверна која служи вкусни локални јадења. Понатаму секое утро од 9:30 до 11:30 часот во таверна појадок се служи за регина студиа гости

Островот Скопелос ја носи титулата Сино зелен остров. Всушност, Скопелос е најзелениот остров на Егејското Море. Повеќе од 80% од пејзажот на островот е покриен со борова шума.

Покрај тоа, сцените на островот Скопелос се величествени бидејќи совршено го комбинираат зелениот дел од борови дрвја со сините кристални води на морето. Други убави плажи вреди да се посети на бујниот остров Скопелос, освен Панормос плажа се Стафилос, ВеланиоАгнонтасLimnonariМилан   Костен.

Милан плажата е на 2 км од Регина студиа додека Плажа Кастани е оддалечено 3 км. Елиос Селото е оддалечено 8 км сместување.

Бензинската пумпа е оддалечена 8 км.

Најблискиот аеродром до Скопелос е Скијатос.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  3 дена домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Пешачење (Дополнителна наплата)Исклучување надвор од страницата за нуркање (дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  појадокресторан
Услуги за прием:
  Складирање на багаж
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV
Деловни објекти:
  ФаксФотокопирање

Други јазици

Booking.com