Seamoon стан

Апартманот за морско полнење е комплетно реновиран стан во срцето на традиционалната хора на Скопелос
морски оддел

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Skopelos Seamoon Стан, морски морско потекло апартмани, скопје апартмани студиа, морска морска скопелос, пристаниште во Скопелос, скопелос хора, град Скопелос, Скопелос сместување, Северни споради, Грција, летен одмор, острови

СЕМОН Апартман СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Симонот Стан е ново реновирана куќа, сместена во срцето на Град Скопелос. на стан е на само 500 метри од територијата на пристаниште Скопелос и блиску до ресторани, автобуски постојки, такси, плажи, и пазар во центарот на островот. Од приватниот балкон, гостите можат да уживаат во неверојатниот поглед на морето и градот Скопелос. На стан има спална соба со брачен кревет и живеење соба со 2 единечни кревети, кујна, бања, клима уред и ТВ. Нашиот простор е идеален за семејства, парови и зошто да не и за индивидуални патници

Во сценско Град Скопелос, има многу традиционални таверни   ресторани каде посетителите можат да ја вкусат вкусната локална кујна. Гостинот треба да го проба познатото пита со сирење на Скопелос. Исто така има и многу кафулиња и барови за дополнителни моменти на забава и забава. Покрај тоа, на пазарот во Скопелос посетителите ќе најдат одлични локални парчиња уметници, главно сликари и керамика.

Островот Скопелос е познат по величествениот плажи. Најблиску плажи до Seamoon стан се Глифонери Глистери. Плажа Стафилос е оддалечено од 4 км оддалечено од стан, Додека Панормос плажата е околу 12 километри и Милан плажата е на растојание од 14 км.  Агнонтас плажата е околу 8 километри и Limnonari плажата е оддалечена 10 км. Еден од најпопуларните плажи is Костен. Бидејќи холивудските продуценти на филмот „Мама Миа“ го избраа за снимање на многу сцени.

На посетителите им се препорачува да имаат свои превозни средства. Така да ги истражите убавините на бујниот остров Скопелос.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПерење (Дополнителна наплата)Постелнина на секои 3 дена
Отворен:
  градинаСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Послужавник послужавник
Услуги за прием:
  Преден биро 24-час
Општи капацитети:
  Климатизација
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com