Синиот зелен залив

Опкружен со борова шума право на песочна плажа Панормос, Блу Грин Беј има базен со базен покрај базен и ресторан.
Секундарна телефон: + 30 210 6919111
MHTE: 0756Κ133Κ0398301

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скапелос Синиот зелен залив, скопје хотели, скопје хотели синозелен залив, скапелос синозелен залив хотел, сино зелени заливи скопели

СИНО ЗЕЛЕСКОТО УСО

СКОПЕЛОС Хотели

Синиот зелен залив е само 1-минутна прошетка од убавото Панормос плажа. Покрај тоа хотел и е опкружена со борова шума.  Панормос плажата е позната по своите тиркизни води, сјајните камчиња и корените на борови дрвја кои буквално го допираат морето. Во Панормос има многу традиционални таверни ресторани, кафулиња, мини маркети и сезонски продавници

Покрај тоа, Синиот зелен залив хотел има ресторан, базен, додека сите единици го превидуваат Егејското Море и базенот. Апартманите и соби на Синиот зелен залив доаѓаат со клима уред. Покрај тоа, тие вклучуваат мини фрижидер, LCD кабловска телевизија и фен, а некои имаат кујна.

Кај хотелбазен во базен, гостите можат да уживаат во освежителни пијалоци и да вкусат локални јадења, како и интернационални јадења на хотел"S ресторан. Синиот зелен залив, во Панормос, нуди бесплатни чадори за сонце и лежалки во базенот, како и плажа Сино знаме.

Пристаниште Скопелос е приближно 12 км од Синиот зелен залив, додека е познат плажи Костен Милан се 3 км и 2 км.

Разно:
  Babysitting / Услуги за деца (Дополнително плаќање)
Разно:
  Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоУслуга за пеглање (дополнителна наплата)Перење (Дополнителна наплата)
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Изнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Канокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Велосипедизам надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Риболов надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Пешачење (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  барШише со водаВечера ресторанДетски оброциРесторан за ручекСобна послугаСнек барМенија за специјална диета (на барање)
Услуги за прием:
  Складирање на багаж
Општи капацитети:
  Климатизација
  Babysitting / Услуги за деца
  Автомобил изнајмување
  Вон-локација за изнајмување автомобили
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  Услуга за шатл (дополнително плаќање)
  TV
Деловни објекти:
  ФаксФотокопирање
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Залив Панормос - остров Скопелос 370 03 Панормос, залив Панормос - остров Скопелос 370 03, Грција
Добиете насоки
Booking.com