Луксузни празници Кардош

Сместена меѓу бујна шума со борови дрвја, Луксузните празници Кардоус во селото Панормос нуди три посебни вили со приватен базен и куќа со поглед на градина и егејско море.
Мобилен телефон: + 30694 914 2629

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Skopelos кардозен луксуз вили, вили на скопје, вили на скопје кардузен, кардузен луксузен одмор, кардозен скопје вили

КАРДОУС ВИЛАСС СКОПЕЛОС

ВИЛАСС СКОПЕЛОС

Луксузни празници Кардош се наоѓа во Село Панормос на островот Скопелос. Единицата има три убави луксузи вили опкружена со борова шума. Покрај тоа, тројцата куќи функција градина и приватен базен.

Понатаму, Кардус Вили доаѓаат со клима уред, додека бесплатен Wi-Fi е достапен во сите области. Дополнително, вили имаат сателитска ТВ со ДВД плеер и средства за живеење соба со камин. Исто така, единиците вклучуваат кујна, микробранова печка и машина за перење.

Во областа на базенот на секоја куќа, има шезлонги и чадори. На оддалеченост од вили, постојат супермаркети, како и таверни.

Панормос плажата е позната по своите незамисливи тиркизни води, сјајните камчиња и корените на борови дрвја што го допираат морето. Исто така, Панормос е организирана плажа. Во Панормос, има многу традиционални таверни ресторани, каде што можете да вкусите свежа риба и локалните јадења на островот. Покрај тоа, има и такви кафулиња, мини маркети и сезонски продавници.

Место град Скопје е оддалечена околу 12 км од сместување. Всушност, тоа е 20-минутно возење да стигнете до живописната хора на Скопелос. Познатиот плажи на Стафилос и Агнонтас соодветно се 8 км и 4 км.

Разно:
  Соби за непушачиМиленичиња кошницаОбласта за пушење (на лице место)
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Изнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со вода
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Услуга за шатл (дополнително плаќање)
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Hotешка-када / џакузиОтворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

МАГНЕСИЈА СКОПЕЛОС 370 03 ДИТРОПО, СКОПЕЛОС МАГНИСИАС 370 03, Грција
Добиете насоки
Booking.com