Земјиште на Скопелос

Земјиштето Скопелос е нов влез е Скопелос Хора кој нуди квалитетни традиционални производи.
skopelos_land
Мобилен телефон: + 30 6986705501

Земјиште на Скопелос, локални производи во Скопелос, Шопирање на скопје

СКОПЕЛОС ЛАСД

Скопело е несомнено благословено место. Волшебната комбинација на зелена и сина боја не само што нуди неодоливи пејзажи и егзотични плажи. Всушност, Скопелос прилично се објави дека е „Зелениот и синиот остров“ од меѓународната биополитика. Бидејќи е украсен со борова шума и борови дрвја кои го допираат брегот на морето. Поради богатата вегетација, островот Скопелос произведува квалитетни производи.

Во сосема новата и многу добро одржувана продавница на Скопелос Ленд, ќе најдете исклучителни традиционални производи. Прво квалитетни производи од избрани мали грчки производители.

Производите на продавницата се главно од Скопелос, но и остатокот од Грција.

Уживајте во вашиот летен одмор на раскошниот остров Скопелос и купувајте во продавницата Скопелос Ленд со извонредни производи со висока гастрономија кои ќе ве придружуваат во текот на зимските месеци. Шопингот во Скопелос е многу пријатно искуство. Покрај тоа, обидот за локални производи на Скопелос е уникатно гастрономско искуство.

Во продавницата на Скопелос Ланд, во живописното град Скопелос, ќе најдете широк спектар на локални вкусови. Екстра девствено маслиново масло, рачно изработени џемови, вкусни колачи, сосови со различни вкусови, ликери, свежи јаткасти плодови, билки, локум, топка мед, рачно изработени тестенини и путер од кикирики и многу повеќе.

Продавницата доставува и нарачки дома.

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (25) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (10) Забава Skopelos (36) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (5) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Стаматиои Вакраца 7
Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Земјиште на Скопелос
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.