Мари

Марирен е сместување за пријателски миленичиња и центарот на Скопелос е 8 километри
Мобилен телефон: + 30 693 716 2872

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Марирен, Скопелос Апартмани студиа Мариен, Скопелос Апартмани студиа, да се ожени студиа апартмани скофелос, маринен скупелос

Мајка

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Mariren се наоѓа во Нео климата Село на островот Скопелос. Нео климата е живописно приморско село, познато и како Елиос. Покрај тоа студиа превиди длабоко сино море. Бесплатна WiFi е исто така достапна во сите области на сместување.

Покрај тоа, собите се опремени со клима-уред и функција кујна со фурна, фрижидер, тостер, кафемат и плочата за готвење. Бањата е приватна, додека постелнина и крпи се исто така достапни за гостите. Освен тоа, Марирен е пријателски за миленичиња сместување.

Скопелос Хора е оддалечена околу 18 км оддалеченост од сместување. Со автомобил ќе ви требаат околу 25 минути. Лутраки пристаништето е околу 5 км оддалечено од Марирен.

Во Нео климата село ќе најдете многу традиционални таверни ресторани. Таму ќе имате можност да уживате во локалните јадења со добар вкус. Селото Нео климата има и неколку кафулиња, пекари, супермаркети и сезонски продавници.

Во центарот Нео климата - Елиос, на островот Скопелос, исто така, ќе најдете игралиште и игралишта за фудбал и кошарка. Оваа област е погодна за пешачење, велосипедизам како и риболов.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Нео клима Нова клима, Нео Клима, Грција
Добиете насоки
Booking.com