Студијата Анти Панагу

Студијата Анти Панагу ви овозможува бесплатна WiFi и соби со клима уред во Карја
Мобилен телефон: + 30 6983719501
Секундарна телефон: + 30 6945999596

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Анти Панагу студиа Скопелос, Панагу студиа Скопелос, сместување скопје, апартмани студиа скопелос, Кампош, Епископи, Северни споради, Грција, летни одмори

АНТИ ПАНАГО Гарсониери 

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Анти Панагу студиа Куќа за гости на Скопелос е во областа Кампош - Епископи на островот Скопелос. Покрај тоа, сите студиа доаѓаат со клима уред и нудат поглед на градината. Бесплатна WiFi е достапна и на страницата.

Понатаму, сите единици во Анти Панагу студиа Скопелос, имаат телевизор со рамен екран со сателитски канали, микробранова печка и кафемат. Дополнително приватната бања доаѓа со фен.

Има студиа апартмани со капацитет за сместување од 2 до 6 лица.

Скопелос е најзелениот остров на Грција. Волшебното плажи совршено комбинирајте го зелениот дел на природата со синото на морето.

Островот Скопелос е исто така идеален за оние кои сакаат пешачење и велосипедизам. Природните убавини на областа во комбинација со зелените патеки ќе ве импресионираат. Loversубителите на природата исто така ќе можат да ја набудуваат природата на пределот.

Најблиската плажа до Анти Панагу студиа Скопелос е Стафилос на оддалеченост од 4,8 километри. Додека Панормос е оддалечен 11 километри од сместување. Милан Костен се оддалечени околу 15 километри.

Постои бензинска пумпа на растојание од 950 метри, додека Здравствениот дом е оддалечен само 600 метри.

Скопелос Чира е во близина на Анти Панагу студиа Скопелос е оддалечена околу 600 метри, додека главното пристаниште Скопелос е на растојание од 1,3 километри. Со гости со автомобил ќе треба помалку од 5 минути за да стигнете. Покрај тоа кај Пристаниште Скопелос е централниот пазар на островот.

Постојат многу традиционални таверни   ресторан каде гостите можат да ја вкусат вкусната локална кујна. Има и многу кафулиња и барови, за оние кои бараат дополнителна забава и ноќен живот.

In Скопелос Хора  има и супермаркети, пекари, слаткарници, сезонски продавници и друга продавница за облека и сувенири.

Разно:
  Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Hotешка-када / џакузи

Други јазици

Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com