Студии на Плејади и Мезонети

Опкружен со маслинови градини, Плејадес Студиа и Мезонети е на 1.5 км од плажата Стафилос и располага со расцутена градина со седење и игралиште
Мобилен телефон: + 30 6947 131764

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Плиадес студиа и мезонети, Скопелос Апартмани студиа, Плејади студиа и мезонети, Стафилос студиа апартмани

ПЛИЈАДИ Гарсониери И МАЗОНЕТИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Свиткано студиа и мезонети се наоѓаат меѓу маслинови градини. На студиа се од 1.5 км од Стафилос Плажа Преминувањето на Стафилос е величествено Плажа Веланио. Покрај тоа, сместување нуди процветана градина со седење, како и детско игралиште за помлади гости. Понатаму, тој нуди единици за самостојно задоволување со балкон или тераса со поглед на пејзажот покриен со бор.

Дополнително, сите единици во Плејади студиа и мезонетите, на островот Скопелос, имаат кујна со простории за готвење и фрижидер. Сите студиа имаат и ТВ и клима уред. Бесплатна WiFi е исто така достапна на страницата.

Покрај тоа, скара објекти се достапни во расцутената градина на имотот.

А мини-пазар е оддалечен само 400 метри од сместување. Плејади студиа и мезонети се на 3 км Место град Скопје и пристаништето. Во Стафилос ќе најдете и пекара, традиционална таверни, и локална автобуска станица. Околу два километра далеку ќе најдете бензинска пумпа. Theивописното пристаниште на Агнонтас е на околу 4 км од Плејадите студиа и мезонети.

Бесплатен приватен паркинг е исто така достапен и на лице место.

Разно:
  Игралиште
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Стафилос Студија и мезонети Плејади, Стафилос, Грција
Добиете насоки
Booking.com