Апартмани Ремви

Нудејќи сместување со клима уред и бесплатен WIFI, апартманите Ремви се вградени во маслинка, во градот Скопелос
оддели за препраќање
Мобилен телефон: + 30 6976010258
MHTE: 0756K132K0449001

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Ремви Апартмани, Скопелос Апартмани студиа реми, Скопелос Апартмани студиа, ремви апартмани скопје

РЕМВИ АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Ако приоритет во одморот ви е релаксација и спокојство, тогаш го барате вистинското сместување!
Ремви Апартмани се насочени кон оние кои сакаат да живеат незаборавно сместување доживејте прекрасно бегство од секојдневниот живот. Вградена маслинова шума на само 50 метри од обиколницата на островот и 10 минути пешачење од пристаниште Скопелос, е ваш вистински избор.
Тие се состојат од три независни апартмани комплетно опремени со современи апарати и потребната опрема за подготвување оброци.
Тие имаат големи опремени гардероби, телевизор со рамен екран, клима уред, машина за перење, бесплатен пристап до Интернет и доволно паркирање.
Сите спални соби се опремени со кревети во големина
и анатомски душеци за да го направите вашиот сон вистинско уживање.
Од пространите приватни тераси на апартмани, можете да уживате во прекрасниот поглед на морето, планината и град Скопелос.
Имаме прекрасна камена зграда на отворено во која можете да уживате додека уживате во вашите моменти.
нашата сместување доби некои од најдобрите критики на островот во однос на чистотата, автентичното гостопримство и неверојатната локација.
Затоа ве покануваме на Ремви Апартмани да станете свое засолниште за бегство за релаксација и омилена летна навика !!

Апартмани Ремви е во живописното Место град Скопје и е оддалечено само 900 метри од пристаништето. Во Пристаниште Скопелос е и локалниот пазар. Значи, има многу таверни ресторани како и кафулиња и решетки. Покрај тоа, постојат супермаркети, пекари, и сезонски продавници.

 

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Појадок во собата
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Скопелос Апартмани Ремви, Скопелос, Споради, Грција
Добиете насоки
Booking.com