Апартмани на Сандра

Сместени во Нео Клима, апартманите на Сандра се блиску до плажата Елиос и нудат прекрасен поглед на море и планина.
Мобилен телефон: + 30 693 6761 616

Скопелос Сандра Апартмани, Скопелос Апартмани студиа, на Сандра апартмани скопелос, нео климата скопје, елиос скопје, ховоло skopelos, северните споради, Грција, грчките острови, островот мама миа

САНДРА АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Сандра Апартмани се наоѓаат во Нео климата село (или Елиос), на островот Скопелос, на само 5 минути пешачење од Плажа Елиос. на апартмани доаѓаат со прекрасен поглед на планините покриени со борови и на Егејското Море.

Бесплатна WiFi и паркинг се исто така достапни во просториите. На сместување нуди услуги за изнајмување автомобили и велосипеди. Гостите, особено љубителите на природата, имаат можност за пешачење во околината.

На Сандра апартмани, во Нео климата, на островот Скопелос, се од три вида. Мезонети со две спални апартмани, и студио апартмани со поглед на море. Покрај тоа, сите студиа апартмани нудат ТВ со рамен екран, бања со туш, опремена кујна и внатрешен двор.

Нео климата село или Елиос, е живописно село покрај морето. Постојат неколку традиционални таверни ресторани, кафулиња и барови како и сезонски продавници, пекара и мини-маркет. Всушност, има многу убаво ресторан веднаш зад сместување. Сите горенаведени се на непосредна близина од Сандра Апартмани. Дополнително, околината нуди игралишта за кошарка и фудбал, додека кајакарството е достапно во Нео климата Плажа.

Апартмани Сандра е околу 25 минути возење од традиционалните Место град Скопје, Додека Село Глуша Лутраки се оддалечени 15 минути со автомобил. Најблиската плажа до сместување is Плажа Елиос, на само 200 метри. Ховоло плажата е исто така блиску до Сандра Апартмани, на само 600 метри. Познатиот плажи of Милан, Костен, и Панормос се оддалечени само неколку минути со автомобил.

Разно:
  Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Возење велосипед (Дополнителна наплата)Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)пешачење
Храна и пијалок:
  Шише со водаКафе машинаОвошје кошницаИспораки на намирнициСпакувани ручеци
Услуги за прием:
  Експрес Одјавување / Одјавување
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Превоз за гостите
  Уличен паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Услуги за убавина

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (25) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (10) Забава Skopelos (36) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (5) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Нео клима GR
Добиете насоки

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Апартмани на Сандра
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.