Поглед на море

Морето се наоѓа во Лутраки, 50 метри од плажата Лутраки и 25 км од градот Скопелос.
Мобилен телефон: 694 693 6391

Преглед на морето во Скопелос, скопје апартмани студиа, Поглед на море лутраки скопелос, скопелос со поглед на море апартмани, соби со поглед кон морето, скепели.

ПОГЛЕД НА МОРЕ

СКОПЕЛОС Гарсониери И АПАРТМАНИ

Простории за поглед на море и апартмани се наоѓа во Лутраки, само 50 метри оддалечено Лутраки плажа. Лутраки плажата е широка плажа со камчиња и кристално чисти води.  Лутраки е втор пристаниште Скопелос и се наоѓа веднаш под живописното село Глоша. Поглед на море Апартмани се од 25 км од Место град Скопје.

Собите се со клима уред. Покрај тоа, сите соби имаат фрижидер, телевизор со рамен екран и приватна бања со туш. Wi-Fi е исто така бесплатен за сместување гости

Многу блиску до сместување Постојат барови, кафулиња, таверни, ресторани, пекара и мини-маркет. Автобуската постојка е оддалечена само 10 m од Sea View Апартмани.

Меѓународната организација за биополитика го дефинира островот Скопелос како сини и зелени острови. Бидејќи природата е многу бујна и поголемиот дел од островот е покриен со борова шума. Пејзажите на Скопелос се неверојатни бидејќи ги комбинираат зелените борови дрвја со сините кристални води на морето. велосипедизам и пешачењето на островот Скопелос е исто така одлично искуство.

Неколку убави плажи да се истражуваат на островот Скопелос се Костен, Милан, Панормос, Агнонтас, и Стафилос.

Разно:
  Соби за непушачи
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Услуги за прием:
  Складирање на багаж
Општи капацитети:
  Климатизација
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Деловни објекти:
  ФаксФотокопирање

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (25) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (10) Забава Skopelos (36) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (5) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Лутраки 203 00 GR
Добиете насоки

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Поглед на море
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.