Вила Маро

Одликувајќи се со авто-грижени студија со опремени балкони кои се отвораат кон релаксирачки поглед на градина, Вила Маро нуди сместување во близина на градот Скопје.
Мобилен телефон: + 30 6947 379 484

Скопелос Вила Браун вили на скопје, вили на скопје Браун вила морето ќе се изложува

ВИЛА BROWN

ВИЛАСС СКОПЕЛОС

Вила Маро се наоѓа на 1 км од Град Скопелос. на Вила нуди само-грижа студиа за две, три или четири лица. Покрај тоа, сите студиа имаат балкон со мебел и поглед на градина. Тоа е идеално место за моменти на релаксација. Во градината има и базен, како и објекти за скара.

Во објектите на Вила Maro студиа, има клима, бесплатен WiFi, телевизија, и паркинг простор. Понатаму, сите студиа имаат комплетно опремена кујна, со плочки за готвење 2 и фрижидер. На Вила Маро, на островот Скопелос, некој може да патува со своето милениче, бидејќи им е дозволено.

Вила Maro студиа, на островот Скопелос, имаат модерна декорација. Исто така, Вила Маро е традиционална вила што на гостите им нуди удобност сместување. Имотот има бесплатен приватен паркинг, базен и објекти за скара. Исто така, на сместување е само 5 минути пешачење од традиционалните таверни ресторани и мини-маркет.

Вила Маро се наоѓа на 3 км од Плажа Стафилос. Плажа Стафилос е популарна плажа. Како што е близу Место град Скопје, има чадори за сонце, шезлонги и бар на плажа и нуди живописен пејзаж. На островот Скопелос има многу убави плажи во посета, како на пр Панормос, Агнонтас, Милан, Костен.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (24) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (9) Забава Skopelos (35) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (4) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)
Скопелос - град 370 03 Вила Маро, Скопелос, Споради, Грција
Добиете насоки

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Вила Маро
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.