Студиото „Двајца браќа“

Нудејќи авто-угостителски единици со климатизација и WiFi, студијата „Двајца браќа“ се наоѓаат на централниот пат помеѓу Скопелос Хора и Стафилос
Мобилен телефон: + 30 6944469441
Секундарна телефон: + 30 24240 2366

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Двајца браќа студиа Скопелос, двајца браќа Скопелос, сместување скопелос, Стафилос, Северни споради, Грција, летни одмори

ДВА БРАТА Гарсониери

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СКОПЕЛОС СМЕСТУВАЊЕ

Двајца браќа студиа Скопелос се поставени на централниот пат помеѓу Хопора Скопелос и Стафилос. На студиа на двајцата браќа има и простории и студиа. Собите имаат капацитет да сместат од 2 до 3 лица додека студиа имаат капацитет да сместат од 2 до 4 лица.

Просториите на двајцата браќа студиа доаѓаат со фрижидер додека студиа доаѓаат со комплетно опремена кујна. Сите единици обезбедуваат климатизација и телевизор.

Двајца браќа студиа Скопелос е оддалечен 1,5 километар од Скопелос Хора и Пристаниште Скопелос. Најблиската плажа до сместување единицата е Плажа Стафилос, на растојание од приближно 2,5 километри. Премин Плажа Стафилос таму е величествениот Плажа Веланио.

Забележете дека сопствениците исто така имаат Гијалос Таверна Узери. Гиалос Таверна е на плажата Скопелос, нудејќи вкусни традиционални јадења и морски плодови, како и одлична услуга во пријателска средина. Гостите на двајцата браќа студиа Скопелос ќе има попуст од 50% при нивната прва посета на таверна.

Студија на двајца браќа работи од Велигденскиот период и за целото лето. Надворешната област е полна со цвеќиња, а во просториите има и бесплатен паркинг простор. Бесплатна WiFi е исто така достапна на страницата.

Близу до сместување има станица за биста. Особено за време на летниот период, маршрутите се многу често и организирани. Покрај тоа, има бензинска пумпа на растојание од само 200 метри. Здравствениот дом на Скопелос е оддалечен 2 километри од сместување Единица.

секој соба or Студио дојде функција индивидуален балкон со градина пати.

Други убави плажи вреди да се посети на бујниот остров Скопелос Стафилос, ВеланиоАгнонтасLimnonariМилан   Костен.

Најблискиот аеродром до Скопелос е Скијатос.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com