Цукалариа

Студијата Tsoukalaria се наоѓаат во Рахес Скопелос, нудејќи зачудувачки погледи, бесплатна WiFi и паркинг.
Мобилен телефон: + 30 6976573849
Секундарна телефон: + 30 24240 23804

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Цукалариа студиа Скопелос, Цукалариа Апартмани Скопелос, цукалариа скопелос, цукалариа сместување скопје, Скопелос Апартмани студиа, Скопелос сместување, Хора Скопелос, Рахес, Северни споради, Грција

ТСУКАЛАРИЈА Гарсониери АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СМЕСТУВАЊЕ СКОПЕЛОС

Цукалариа студиа Скопелос се поставени во областа Рахес наопаку Скопелос Хора со спектакуларен поглед и кон морето и кон убавото град Скопелос. Цукалариа Апартмани Понуда на Скопелос  студиа во кои можат да се сместат до 2 лица и апартмани со капацитет од 2-4 лица. Бесплатна WiFi е достапна и во просториите.

Цукалариа сместување единицата ги обезбедува сите потреби за безгрижен летен одмор на зелениот остров Скопелос во Грција. Најзелениот остров во Егејското Море кој припаѓа на Северните Споради (Скијатос, Скопелос, Алонисос).

Понатаму, сите студиа апартмани во Цукалариа студиа Скопелос доаѓа со фрижидер, плочи и кујнски прибор. Постои приватна бања со туш, додека сите единици обезбедуваат приватен балкон со поглед Место град Скопје и пристаништето.

на студиа се наоѓаат на 2,5 км од Пристаниште Скопелос. Ова растојание со автомобил е помалку од 10 минути со следење на периферниот пат, додека пеш е оддалечено околу 500 метри. На Скопелос Хора има многу традиционални таверни ресторан каде можете да ја вкусите вкусната локална кујна. Има и многу кафулиња и барови, за оние кои бараат дополнителна забава и ноќен живот.

In Скопелос Хора  има и супермаркети, пекари, слаткарници, сезонски продавници и друга продавница за облека и сувенири. Гостите се близу до сè што може да им треба.

Покрај тоа, надворешната област се одликува со просперитетен двор и скара. Бесплатен паркинг е исто така достапен и на лице место.

Најблиската плажи до сместување е Агиос Константинос и Плажа Глистер. Плажа Стафилос е оддалечено околу 6 км од цукалариа скопелос, додека Плажа Агнонтас е оддалечено околу 9 км. Друго плажи дефинитивно треба да ги посетите островот Скопелос Милан Костен. Со автомобил нема да ви требаат повеќе од 20 минути за да стигнете.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com