Веранда Кафе бар

Veranda Cafe Bar штотуку се отвори во пристаништето во Скопелос, нудејќи кафиња, коктели и убава храна
Мобилен телефон: + 30 698 359 7456

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Порча кафе бар скопје, забава во скопје, кафе во пристаниште скопје.

ВЕРАНДА КАФЕ БАР

СКОПЕЛОС Кафеани И БАРИ

Сосема нов влез во Пристаниште Скопелос штотуку пристигна. Веранда Кафе Бар дојде да донесе повеќе радост во прекрасните ноќи на островот Скопелос.

Погледот од скопјелите на Веранда Бар е неверојатен бидејќи може да се восхитувате на неверојатното Егејско Море и Скопелос Хора.

Јадеше во Веранда Пристаниште Скопелос, можете да уживате во кафето, коктелот и некои интересни храна опции како што се свежи салати и хамбургери.

Ако се чувствувате како да се забавувате остане подесена затоа што во текот на летото ќе се одржат многу специјални настани со гостински диџеи.

Веќе на отворите во петокот на 19 јуни, сопствениците и гостинот славеа со забава за добредојде. Кафе барот Веранда е тука за да додаде повеќе бои на забава на Скопелос.

Посетете го овој нов кафе бар за да уживате во кафето, вечерата и коктелот! Уживајте во вашиот пијат среќно, уживајќи во прекрасниот поглед на морето !!

Скопелос Хора е живописна земја со прекрасни улички за прошетка. Заслепувачката бунгавила ги краси дворовите. Всушност, заради традиционалната архитектура на куќи кои сè уште се зачувани, град Скопелос ја освои титулата Традиционална населба.

Значи, во вечерните часови ќе го посетите барот Веранда. Наутро не пропуштајте ја можноста да ја посетите величествената плажа на островот Скопелос. Стафилос, Панормос, Милан, Костен, Глистери, и така натаму.

 

 

 

 

 

Други јазици

Пристаниште Скопелос
Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com