Вила Аетома

Луксузната вила со базен Аетома Скопелос се наоѓа под ридот на планината Палуки, со прекрасен поглед кон морето.
Мобилен телефон: + 30 698 406 0337

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Aetoma Skopelos, Skopelos Chora, Место град Скопје, Планина Палуки Скопелос, Северни Споради, Грција

СВЕТЕ ВИЛА АЕТОМА СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС базен Вили

Луксузниот базен Вила Аетома Скопелос се наоѓа под ридот на Планината Палуки во кој има величествен поглед на море. Опкружен со бујна градина вила седи на одлична локација на само 10 минути возење од Скопелос Хора.

на вила ги комбинира на уникатен начин модерните удобности со природната вегетација на островот Скопелос. Бидејќи е изграден меѓу маслиновите дрвја на боровите планини на Скопелос. Покрај тоа, планината Палуки е позната по манастири.

Куќата може да собере до 4 лица. На горниот кат има 2 спални соби со дрвени тавани на локацијата. Едната спална соба има двоен кревет, додека другата со еден сингл. Секоја спална соба има единствен балкон кој нуди прекрасен поглед на гостите. На тој кат се наоѓа и една од двете посебни бањи на куќата.

На приземјето на вила постојат живеење со отворен план соба, каде што можете удобно да вечерате и во кујната. Кујната доаѓа со сите потребни удобности и кујнски објекти. Тука е и другата бања. Куќата е светла и воздушеста. Theивите соба има големи прозорци така што вила е полна со светлина!

Надворешната површина на куќата е многу елегантна. Постои базен на дрвена тераса со шезлонги, чадори, како и мебел за јадење. Постојат и објекти за скара. Бујната градина на базенот Вила Аетома Скопелос е неверојатен. Таму ќе доживеете незаборавни летни моменти.

Најблиската плажа до сместување is Плажа Стафилос , ќе ви треба само 15 минути возење. Од суштинско значење е да имате свое средство за превоз за да уживате во сите убавини на островот Скопелос.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com