Вила Антигона

Вила Антигона е нова 2-ката луксузна зграда со модерни мебел и приватен базен.
Мобилен телефон: + 30 6974071686

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила Антигона Скопелос, Базен Вила Антигона Скопелос, скопелос вили на базен, Хора Скопелос, Агнонтас, Северни споради, Грција, летни одмори

ВИЛА НА БАЗАРОТ АНТИГОН

СКОПЕЛОС ВИЛИИ ЗА БАЗЕР

Вила Антигона Скопелос е на растојание скоро помеѓу Агнонтас Скопелос Хора. Со посетители на автомобили, на посетителите ќе им требаат помалку од 5 минути за да стигнат до нив Пристаниште Скопелос. Тоа е нова 2-ката луксузна зграда со модерни мебел и приватен базен. На вила е 140 м2 и има капацитет да смести 4 лица. Локацијата на вила нуди панорамски поглед кон бујните планини и сценско Место град Скопје.

Покрај тоа, локацијата совршено ја комбинира сценографијата на пределот со удобноста на Место град Скопје. Без оглед на просторот што некој го релаксира, погледите се спектакуларни од сите простории и градинарските места на овој луксуз Вила. Понатаму, бесплатна WiFi е достапна на страницата. Исто така има и бесплатен заштитен простор за паркирање.

Надворешната површина на базенот Вила Антигона Скопелос е неверојатен. Градината, патио и сончевата тераса се идеални места за уживање во грчкото летно сонце. Во областа на приватниот базен има чадори за сонце и лежалки. Гостите треба само да се релаксираат и да подготват кул летен коктел.

Згора на тоа,  Вила Антигона Скопелос располага со две спални соби со двоен кревет со матична големина. Постојат и две бањи со туш кабина и WC за гостите. Тоалетите се бесплатни.

Јадењата и просториите за живеење се со луксузни и удобни мебел. Постојат телевизори со рамен екран со сателитски канали. Не заборавајте да споменете дека вила карактеристики на VRV климатски услови.

Отворената кујна е комплетно опремена. Кујната обезбедува прибор, фурна, шпорет, електричен котел, тостер, машина за миење садови, фрижидер, како и машина за перење.

Островот Скопелос е познат по величествениот плажи. Некои од нив се Стафилос, Веланио, Агнонтас, Панормос, Милан Костен.

Најблискиот аеродром до сместување е аеродромот на островот Скијатос.

Разно:
  Соби за непушачиЗвучни изолирани простории
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигерманскигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Изнајмување велосипед надвор од локацијата (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Испораки на намирници
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Епархијаки Одош Скопелу-Лутракиу
370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com