Вила Клио

Модерната вила со базен Клио е поставена на ридот Рахес на Копора Скопелос на само 500 метри оддалеченост од обиколницата
Мобилен телефон: + 30 6971569707
Секундарна телефон: + 30 6944820468

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Клио Скопелос, Базен Вила Клио Скопелос, Базен Вила Клејо Скопелос, Скопелос Хора, Место град Скопје, Северни споради, Грција

СВЕТЕ ВИЛА КЛИО СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС базен Вили

Базен Вила Клио Скопелос е поставен на ридот Рахес на Кора Скопелос на само 500 метри оддалеченост од обиколницата. Куќата го комбинира на уникатен начин традиционалниот стил со луксузните објекти.

Покрај тоа, може да прими до 8 лица. Постојат 3 спални соби со брачен кревет, додека има софа кревет, како и склопувачки кревет во областа на живеење соба. на вила нуди и креветче за бебиња. На вила доаѓа со две бањи.

Куќата е двоспратна зграда. На приземјето има една спална соба со сопствено купатило и пријатно и воздушно живеење соба. Од прозорецот на живите соба погледите го одземаат здивот.

Кујната е комплетно опремена со сите погодности.

На бујната надворешна површина има обезбеден паркинг за три автомобили, базен, шезлонги и чадори, цвеќиња и улици со калдрма. Постојат и објекти за скара. Погледот од областа на базенот е спектакуларен.

Исто така постои и покриена сонцето тераса на местото на базенот вила клеио. Можеби ова е најдоброто место за да уживате во вашата вечера, како и во моментите на спокојство.

Базен вила Клеио Скопелос е на само 10 минути пешачење од центарот на Место град Скопје. Постојат супер маркети, традиционални таверни, пекари, кафулиња и решетки и сè друго што можеби ќе ви треба. Сепак, попогодно е да имате сопствен автомобил. 

Најблиската плажа е Плажа Амос in Место град Скопје Плажа Агиос Константинос.

Плажа Стафилос е оддалечено од 5 км оддалечено од сместување Агнонтас плажата е оддалечена околу 9 км. Додека Панормос плажата е оддалечена околу 12 км. Милан Плажи на костен имаат растојание од 15 и 16 километри соодветно.

Бензинската пумпа е оддалечена само 1 километар, додека Здравствениот дом е на 1,5 километар.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com