Вила Електра

Вилата Електра е сместена во областа Пефкиас во градот Скопелос, со капацитети за скара, WiFi и неверојатен поглед на земјата
Мобилен телефон: + 30 693 244 1088

Скопелос Електра Вила, Скопелос Вила Електра, викендица во Скопелос, Скопелос сместување, Вили на Скопелос, Скопелос Пефкиас, Скопелос Хора, Место град Скопје, Северна споради, Грција, летен одмор, грчки острови

ВИЛА ЕЛЕКТРА

ВИЛАСС СКОПЕЛОС

Електра Вила се наоѓа во областа Пефкиас, на само 2,5 километри оддалеченост од прекрасното Скопелос Хора. на Вила е поставена среде борова градина и скара објекти. Локацијата нуди смиреност, свеж воздух и неверојатен поглед на земјата

Вила Електра е двокатна куќа со двајца апартмани кои не се резервирани самостојно. Куќата има капацитет да прими до 10 лица. Доаѓа со 4 спални соби, а има и софа кревет во дневната соба соба.

Кујната ги нуди сите потребни удобности како прибор, фурна, фрижидер, мали апарати, кафемат и тостер. На лице место има и машина за перење.

Куќата нуди клима уред и бесплатен паркинг. Бесплатна WiFi е исто така достапна во просториите.

Место град Скопје е оддалечено 2,5 километри Вила Електра. Во Скопелос Хора, има супермаркети, аптеки, таверни ресторани, барови и кафетерии, автобуската постојка и такси станицата, како и многу продавници со сувенири.

Најблиску плажи на Електра Вила се Limnonari Агнонтас на растојание од околу 4-5 километри.  Стафилос Веланио плажи се оддалечени околу 5 километри од луксузната куќа. Плажа Панормос е оддалечен околу 8,5 километри и Милан плажата е на оддалеченост од 11 км. Еден од најпопуларните плажи is Костен. Откако холивудските продуценти на филмот Mamma Mia избраа да снимаат многу сцени.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скараПослужавник послужавник
Општи капацитети:
  Климатизација
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Hotешка-када / џакузи

Тагови

Истражете го Скопелос (77) Доаѓање до Скопелос (15) Сместување во Скопелос (425) Активности и рекреација на Скопелос (25) Скопелос апартмани и студиа (160) Археолошки знаменитости на Скопелос (6) Скопски уметници (23) Авто мото чамци „Скопелос“ (48) Пекари Скопелос (9) Барови Скопелос (17) Скапелос барови на плажа (11) Плажи на Скопелос (42) Лична нега на Skopelos Beauty (14) Кафе Скопелос (47) Црквите во Скопелос (10) Култура на Скопелос (10) Забава Skopelos (36) Skopelos Food & Drink (158) Скопело Гастрономија (12) Здравје на Скопелос (26) Хотели на Скопелос (36) Куќи на Скопелос (79) Услуги за домување во Скопелос (8) Информативни услуги на Скопелос (16) Локални производи Скопелос (19) Локални рецепти на Скопелос (6) Манастири во Скопелос (5) Музеи Скопелос (2) Ноќен живот на Скопелос (21) Скопелос пансионска пензија (4) Вили со базен Скопелос (101) Пристаништата на Скопелос (3) Ресторани и таверни во Скопелос (85) Соби на Скопелос (16) Шопелос Шопинг (50) Разглед на скопје (22) Туристичко патување во Скопелос (39) Села на скопје (8) Вили на Скопелос (29)

Skopelos.com - Напишувајќи QR код

Вила Електра
Booking.com

Испратете го вашиот бизнис БЕСПЛАТНО

Дали сте сопственик на деловна активност? Поднесете го вашиот бизнис за БЕСПЛАТНО ТУКА. Бидете сигурни дека вашите информации се ажурирани.