Вила Гренадин

Во близина на селото Глоса, Вила Гренадин нуди луксузно сместување со градина, скара, WiFi и паркинг.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Скопелос Гренадини, Вили на базен, Базен со Гренадин Вила скопје, Село Глуша, Лутраки Пристаниште, Северни споради, Грција, летен одмор

СВЕТЕ ВИЛА ГРЕНАДИНИ

СКОПЕЛОС базен Вили

Базен Вила Гренадин Скопелос е луксуз вила се наоѓа во близина на Село Глуша. на вила има капацитет да прими 8 лица, две семејства или група пријатели. Село Глуша е на само неколку минути возење од вила додека има плажа на само 30 метри.

Покрај тоа, на два спрата вила доаѓа со 2 главни спални соби и уште 4. Кујната е комплетно опремена додека има јадење на отворено соба. Постојат два телевизори со рамен екран, со сателитски канали, ДВД плеер, машина за перење и кафемат.

Бесплатна WiFi и паркинг простор се исто така достапни во просториите.

на вила е среде бујна градина. На прекрасната надворешна област има и објекти за скара. Покрај тоа, вила нудат приватен отворен базен со шезлонги и чадори.

Базен Вила Гренадин Скопелос е сместено на идеално место за релаксирачки одмори. Мирниот пејзаж нуди незаборавно сонце, како и величествен поглед. Picturesивописното село Глоша е на само неколку минути возење. Додека на растојание од околу 30 метри има плажа за апсолутно уживање во пливање и грчко сонце.

At Село Глуша еден патник ќе најде сè што може да му треба за безгрижен одмор. Постојат многу традиционални таверни, каде што некој може да ја вкуси вкусната локална кујна. Покрај тоа, постојат кафулиња и продавници за сувенири.

Покрај тоа, постојат супер маркети, аптека и бензинска пумпа. Пристаниште Лутраки, каде што доаѓа траектот, е оддалечен околу 5 километри.

Островот Скопелос е познат по величествениот плажи кои совршено го комбинираат зелениот дел од дрвјата со синото на морето. Некои од плажи вреди да се посетат се Ховоло, Костен, Милан, Панормос, Агнонтас, Limnonari, Стафилос Веланио.

Најблискиот аеродром до Скопелос е аеродромот во Скијатос.

 

Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  ПлажаВон-локација објекти за водни спортови (дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со вода
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

сјај 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com