Вила Кингстон

Базен Вила Кингстон, лоциран во Скопелос Хора, нуди луксузно сместување со бесплатен WiFi, просперитетна градина и сите потребни удобности.
Мобилен телефон: + 30 6994555010

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Кингстон Скопелос, Вила Кингстон Скопелос, Скопелос вили на базен, Хора Скопелос, Место град Скопје, Пристаниште Скопелос, Северни споради, Грција

ВИЛА НА БАЗАРОТ КАНГСТОН

СКОПЕЛОС ВИЛИИ ЗА БАЗЕР

Луксузен базен Вила Кингстон Скопелос е сместена во живописната хора на Скопелос. Пристаниште Скопелос е на растојание од само 1 км од базенот Вила, додека Плажата на Место град Скопје е само 400 метри.
Базен Вила Кингстон нуди луксуз сместување се одликува со бесплатна WiFi, климатизација, расцутена градина и сите потребни удобности.

Покрај тоа, луксузен базен вила има капацитет да смести до 4 лица. На вила има две спални соби, едната е со брачен кревет, додека другата со екстра голем брачен кревет.

Понатаму, кујната во вила е целосно опремен. Постојат трпезариска маса, производи за чистење, комунални услуги, шпорет, фурна, електричен котел, машина за миење садови, микробранова печка, фрижидер, како и машина за перење.

Анкета Вила Кингстон Скопелос се одликува со неверојатна надворешна област. Постојат приватен базен, бујна градина и бесплатен приватен паркинг. Во близина на базенот има шезлонги, чадори, како и мебел на отворено.

Островот Скопелос е познат по прекрасната плажи што совршено ги комбинираше зелените борови дрвја со синото море. Стафилос Веланио плажи се на растојание од околу 4 км од базенот Вила Кингстон Скопелос. Агнонтас е на околу 8 км додека Панормос е оддалечено 12 км од сместување. Милан Костен плажи се 14 и 15 км, соодветно.

In Град Скопелос, има многу традиционални таверни   ресторани каде можете да уживате во вкусната локална кујна. Мора да ја вкусите познатата пита со сирење на Скопелос. Исто така има многу кафулиња и барови за оние кои бараат забава и забава.

на Вила е близу до бензинска пумпа, како и здравствениот дом.

Најблискиот аеродром до сместување е аеродромот на островот Скијатос.

Разно:
  Соби за непушачиЗвучни изолирани простории
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигерманскигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Канокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)пешачење
Храна и пијалок:
  Шише со водаВино / шампањ
Општи капацитети:
  Климатизација
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com